Księżna Kate podczas oficjalnej wizyty
East News

Wszyscy dobrze znamy księżną Kate z tej oficjalnej strony, którą prezentuje podczas publicznych wystąpień. Jest wtedy zawsze uśmiechnięta, nienagannie ubrana, umalowana i uczesana. Jednak uważni fani brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy śledzą poczynania księżnej, doskonale też wiedzą, że żona księcia Williama ma także drugą twarz i naturę - urodzonego sportowca! Jak właśnie udowodniła sport jest w stanie uprawiać w każdych okolicznościach, nawet w swoich oficjalnych stylizacjach, czyli eleganckich spódnicach i w szpilkach!

Przekonajcie się sami, przeglądając zdjęcia poniżej.

Zobacz także: Lista zakazów, których muszą przestrzegać księżna Meghan i księżna Kate!

1/6
księżna Kate pływa na kajaku
Instagram

Księżna Kate uwielbia sport! Jako nastolatka regularnie trenowała kajakarstwo i brała nawet udział w zawodach. Teraz jednak jako księżna również znajduje czas na różnego typu aktywności. Zamiłowanie księżnej Kate do sportu zdecydowanie tłumaczy jej idealną figurę.

2/6
księżna Kate gra w hokeja
Instagram

Księżna Kate daje się przyłapać podczas gry w piłkę nożną, ręczną, joggingu czy gry w hokeja. Często udział w sportowych zabawach to po prostu część jej pracy - gdy księżna odwiedza dany rejon, w którym np. popularna jest gra w hokej, wtedy ona łapie za kij i gra! 

3/6
księżna Kate strzela z łuku
Instagram

Bez wątpienia jednak najbardziej zaskakującym spotowym występem księżnej Kate było strzelanie z łuku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żona księcia Williama robiła to w długiej spódnicy i wysokich szpilkach. Chyba tylko ona tak potrafi!

 

4/6
księżna Kate gra w bejsball
Instagram

Spodziewaliście się, że księżna Kate ma sportową naturę? Co ciekawe, w takim wydaniu jeszcze nie widzieliśmy Meghan Markle (oczywiście pomijamy czas, który przypada na ciążę). Wiemy jednak, że Meghan od zawsze uwielbia jogę, którą trenuje regularnie. 

5/6
księżna Kate biega
Instagram

Księżna Kate uwielbia też biegać. Nie boi się, że w trakcie takich sportów zepsuje sobie makijaży czy fryzurę. Chętnie też pokazuje się publicznie w sportowych strojach. 

6/6
księżna Kate gra w piłkę z księciem Williamem
Instagram

Oczywiście książę William jest równie chętny do uprawia sportów, a także podejmowania nowych wyzwań. Para dobrała się pod tym względem idealnie!

Zobacz także: Kate wściekła na Williama za romans z jej przyjaciółką! "Kazała mu zerwać z nią wszelki kontakt"

Więcej na temat Księżna Kate