książę William, księżna Kate, Rose Hanbury razem na imprezie
East News

Przez ostatnie tygodnie cały świat myślał, że największym wrogiem księżnej Kate na królewskim dworze jest Meghan Markle, ale ostatnie doniesienia, które pojawiły się w mediach, zupełnie zmieniły obraz rodziny królewskiej, a zwłaszcza idealnego małżeństwa Kate i Williama. Nie jest tajemnicą, że ich związek w przeszłości przechodził kilka kryzysów, a książę William nie zawsze był wierny swojej ukochanej, ale wydawało się, że małżeństwo zupełnie zmieniło następcę brytyjskiego tronu. Tak się jednak nie stało. Brytyjskie media donoszą, że książę William miał romans z najlepszą przyjaciółką księżnej Kate, Rose Handbury. Pojawiły się nowe informacje na temat tego romansu! Co ustalono?

Zobacz także: Pierwsze wyjście Kate od czasu plotek o romansie Williama. Po zdjęciach widać, w jakim stanie jest księżna!

1/3
książę William, księżna Kate, Rose Hanbury na jednej imprezie
East News

Książę William miał romans?

O Rose Handbury media na całym świecie zaczęły pisać pod koniec marca, gdy wyszło na jaw, że nie przyjaźni się już z księżną Kate, a dodatkowo żona Williama robi wszystko, żeby wykluczyć ją z towarzystwa. Takie zachowanie pokazywało zupełnie nowy obraz księżnej Kate, ale wszystko wskazywało na to, że jej przyjaźń z Rose rzeczywiście została nagle zakończona i nikt do końca nie wiedział, co się między nimi stało. Początkowo nie było mowy o żadnym romansie!

Stosunki między nimi stały się napięte i nikt nie wie dlaczego. Przez lata bardzo wiele je przecież łączyło - pisało "The Sun".

 

2/3
Rose Hanbury w niebieskiej sukience
East News

Dopiero kilka dni później w mediach zaczęły pojawiać się informacje o tym, że książę William miał romans z Rose i dlatego Kate nie chce jej znać. Te informacje potwierdził na Twitterze Giles Coren, który od lat przekazuje informacje o rodzinie królewskiej. 

Tak. Mają romans. Nie czytałem o tym nigdzie, ale po prostu o tym wiem. Kochani, wszyscy wiedzą o tym romansie. Wszyscy o nim wiedzą, ale się boją powiedzieć. - napisał Coren.

Dziennikarz po pewnym czasie usunął ten wpis, ale jego słowa i tak szybko zaczęły cytować wszystkie media. Teraz na jaw wyszły nowe informacje w tej sprawie!

3/3
książę William zdradził księżną Kate
East News

Księżna Kate zażądała od Williama zerwania kontaktów z kochanką!

Okazuje się, że nie tylko Kate przyjaźniła się z Rose, ale też William był najlepszym przyjacielem męża Rose, Markiza. Ponoć po wszystkim William starał się złagodzić sytuację i pogodzić ze sobą Rose i Kate, bo nie chciał tracić przyjaźni z Markizem. To jednak nie udało się, bo Kate postawiła sobie za cel usunięcie Rose z królewskich salonów. 

Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa. - donosi "The Sun".

Nie było to łatwe, bo Rose Hanbury ma królewski rodowód. Jej babcia Lady Elizabeth Longman była druhną na ślubie królowej Elżbiety II z księciem Filipem w 1947 roku. Mimo wysokiego statusu Rose w rodzinie królewskiej, Kate doprowadziła do tego, że jej była przyjaciółka i jej mąż nie są zapraszani na ważne wydarzenia w rodzinie królewskiej. 

Podczas, gdy my myśleliśmy, że prawdziwym problemem Kate jest Meghan, okazało się, że żona Williama miała na głowie dużo poważniejsze sprawy niż konflikt z aktorką...