księżna Kate, książę William księżna Kate, książę William księżna Kate, książę William Księżna Kate i książę William z dziećmi na zdjęciu rodzinnym
księżna Kate, książę William
East News
Gdzie pojechali?
1/5
księżna Kate, książę William
East News

Ostatnie dni księżna Kate i książę William wraz z dziećmi i rodzicami Kate spędzili na Karaibach, na wyspie Musitque. Cała rodzina udała się na zasłużony urlop. Przypomnijmy, że ostatni rok dla Kate i Williama był wyjątkowo intensywny - wizyty w wielu krajach (w tym w Polsce!), ciąża, narodziny trzeciego dziecka, ślub Harry'ego i Meghan - to wszystko wydarzyło się zaledwie w ciągu ostatnich 12 miesięcy! Nic więc dziwnego, że książęca rodzina zdecydowała się odpocząć z dala od medialnego szumu. Mimo że na wyspę nie miały dostępu media, to jednak na jaw wyszły szczegóły wakacji Kate i Williama. Poznajcie je na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: Księżna Kate wspiera Meghan Markle! Po tym co się stało, bardzo się zbliżyły!

2/5
księżna Kate, książę William
East News

"The Sun" informuje, że wakacje książęcej pary wraz z dziećmi były niezwykle luksusowe. Księżna Kate, książę William, dzieci i rodzice Kate wypoczywali w willi z 6 sypialniami oraz 60-metrowym basenem! Do tego oczywiście rodzina przyleciała na wyspę prywatnym samolotem, miała ochronę, a dziećmi zajmowały się opiekunki. Ile kosztowała Kate i Williama taka przyjemność?

Zobacz: Księżna Kate wspiera Meghan Markle! Po tym co się stało, bardzo się zbliżyły!

3/5
księżna Kate, książę William
East News

Okazuje się, że za sam pobyt w ekskluzywnej wili rodzina musiała zapłacić aż 40 tysięcy dolarów! Do tego oczywiście trzeba doliczyć lot oraz pensje dla ochrony i opiekunek.  

Zobacz: Księżna Kate i książę William ukrywają ważną informację przed Georgem! Książę będzie w szoku, gdy pozna prawdę!

4/5
East News

W czasie wakacyjnego wyjazdu poza samym odpoczynkiem książęca para świętowała 5. urodziny księcia George'a! Możemy się tylko domyślać, że było to wyjątkowe przyjęcie!

Zobacz: Książę George kończy 5 lat! Zobacz jego najnowszy, urodzinowy portret! Co za SŁODZIAK!

5/5
Księżna Kate i książę William z dziećmi na zdjęciu rodzinnym
Instagram

Szkoda, że nigdy nie zobaczymy żadnych zdjęć z tych wakacji książęcej rodziny!

Zobacz: Aż ciężko uwierzyć, co zrobiła Kate dzień po narodzinach księcia Louisa!