księżna Kate, książę William księżna Kate, książę William księżna Kate, książę William Księżna Kate i książę William z dziećmi na zdjęciu rodzinnym
księżna Kate, książę William
East News
Od tej strony ich nie znaliśmy!
1/5
księżna Kate, książę William
East News

 

Księżna Kate i książę William mają urlop. Para wybrała się na zasłużone wakacje na karaibską wyspę Mustique. Jak dowiedziała się gazeta "Hello!", Kate i William wraz z trójką dzieci dołączyli do rodziców Kate - Carole i Michaela Middletonów, dzięki czemu mogą liczyć na opiekę nad dziećmi, gdy sami… imprezują! Choć ciężko w to uwierzyć, zarówno księżna Kate, jak i książę William potrafią zaszaleć! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, jak bawi się książęca para.

 

Zobacz: Księżna Kate wspiera Meghan Markle! Po tym co się stało, bardzo się zbliżyły!

 

2/5
księżna Kate, książę William
East News

 

Księżna Kate i książę William po raz pierwszy wybrali się na wyspę Mustique w 2008 roku i od tej pory często tam wracają. Po raz pierwszy jednak spędzają wakacje jako pięcioosobowa rodzina. 

 

Zobacz: Kultowe kolczyki Kate za... 40 złotych!

 

3/5
księżna Kate, książę William
East News

 

Książęca para wyjątkowo ceni sobie wyspę Mustique, bo może tam wtopić się w tłum z innymi turystami. Warto dodać, że nad Mustique obowiązuje zakaz latania, co dodatkowo poprawia komfort książęcej pary i sprzyja relaksowi. Kate i William nie muszą się obawiać, że ktokolwiek zrobi im zdjęcie z lotu!

Zobacz: Księżna Kate i książę William ukrywają ważną informację przed Georgem! Książę będzie w szoku, gdy pozna prawdę!

 

4/5
East News

Całymi dniami księżna Kate i książę William nurkują, a wieczorami drinkują w pięciogwiazdkowym Cotton House. Para chętnie odwiedza bary i testuje lokalne alkohole. Nie odmawia sobie również tańca!

Zobacz: Dlaczego książę Filip nie jest królem, a Kate zostanie królową po intronizacji?

5/5
Księżna Kate i książę William z dziećmi na zdjęciu rodzinnym
Instagram

Według "Hello!", Kate i William na wyspie są wyluzowani i zrelaksowani. Parę można podziwiać w casualowych stylizacjach - William nosi koszulę we wzory, a Kate sportowe ubrania. Księżna zrezygnowała również z makijażu! Informatorzy gazety informują również, że Kate chętnie rozmawia ze wszystkimi, którzy tego potrzebują.

 

- Uderzyło mnie to, że oni są zwykłymi ludźmi jak wszyscy inni, ubierają się jak wszyscy inni - powiedział informator "Hello!".

 

Spodziewaliście się tego?

Zobacz: W szkole George'a na księżną Kate NIKT nie zwraca uwagi! Dlaczego? To aż zadziwiające!