Co Kate zrobiła dzień po porodzie? księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę George Co Kate zrobiła dzień po porodzie? książę George, księżniczka Charlotte
Co Kate zrobiła dzień po porodzie?
Chodzi o księcia George'a!
1/4
Co Kate zrobiła dzień po porodzie?

 

To, że księżna Kate ma nadludzką siłą, przekonaliśmy się już wielokrotnie, m.in. za każdym razem, kiedy w dniu porodu pozowała fotoreporterom z nowo narodzonym członkiem rodziny królewskiej. Choć już wtedy część internautów i fanów księżne burzyła się, że Middleton nie ma szansy na odpoczynek, teraz okazuje się, że... sama tak chce! "Daily Mail" donosi, że tuż po narodzinach księcia Louisa Kate dokonała naprawdę czegoś niezwykłego. Zobaczcie sami!

 

Zobacz: Już są pierwsze oficjalne zdjęcia księcia Louisa w objęciach swojej siostry, Charlotte. Piękny widok!

 

2/4
księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę George
East News

 

Korespondentka "Daily Mail" donosi, że dzień po narodzinach księcia Louisa Kate sama... odwiozła księcia George'a do szkoły! Nikt inny, tylko sama Kate! ;) Nie potrzebowała nawet dnia odpoczynku! Gazeta donosi, że żona księcia Williama odprowadza 5-letniego synka do szkoły tak często jak tylko może. W placówce nie budzi więc już żadnej sensacji! 

 

Zobacz: Królowa Elżbieta zabrania Meghan i Kate nosić tych butów. To nie żart!

 

3/4
Co Kate zrobiła dzień po porodzie?

 

Jak widać, członkowie rodziny królewskiej, choć są pod ciągłym ostrzałem mediów i fotoreporterów, starają się wieść normalne życie. Kate i William chcą też, aby ich dzieci wychowywały się w takich warunkach, jak inni rówieśnicy. 

 

Zobacz: Kate i William w parku zabaw z dziećmi. Mała Charlotte jest przesłodka, a Geroge... Zobaczcie!

4/4
książę George, księżniczka Charlotte
East News

 

Trzeba jednak przyznać, że książęca jest dość surowa i wymagająca. Już teraz George i Charlotte mają mnóstwo zajęć poza szkolnych. Trenują m.in.... tenis! A to wszystko dlatego, że Kate i William są wielkimi fanami tej dziedziny sportu!

 

Zobacz: Kate i William to wymagający rodzice? Ich dzieci są już szkolone na... Zobaczcie sami!

 

Więcej na temat Księżna Kate Książę George