księżna Kate, książę William na wielkanocnej mszy księżna Kate i książę William po narodzinach księcia Louisa księżna Kate, książę William na ślubie Meghan i Harry'ego księżna Kate i książę William na regatach
Księżna Kate w błękitnym płaszczu
East News

Od kilku tygodni nie mówi się o niczym innym niż kryzys w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama. Wszystko zaczęło się od momentu, gdy światło dzienne ujrzały informacje o romansie księcia z przyjaciółką Kate, Rose Hanbury. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości kryzys dopadł parę znacznie wcześniej! Wszystko wyznała ekspertka od mowy ciała, Patti Wood. Poznajcie szczegóły poniżej!

1/4
księżna Kate, książę William na wielkanocnej mszy
East News

Księżna Kate i książę William potrafią robić dobrą minę do złej gry. Nawet gdy wszyscy informują o zdradach i kryzysach, oni pojawiają się publicznie i udają szczęśliwą parę. Jak się jednak okazuje, pierwsze oznaki poważnego kryzysu było już widać od razu po... narodzinach księcia Louisa!

2/4
księżna Kate i książę William po narodzinach księcia Louisa
East News

Gdy Patti Wood zobaczyła zdjęcia pary tuż po wyjściu ze szpitala, była w szoku. Od razu zauważyła, że Kate chce być blisko swojego męża, a on się dystansuje, mimo że właśnie po raz trzeci został ojcem. 

Pochyla się, ale nie do końca. Jego sylwetka jest wyprostowana. Patrzą na dziecko, ale nie wyglądają jak para - wyznała ekspertka od mowy ciała. 

3/4
księżna Kate, książę William na ślubie Meghan i Harry'ego
ONS.pl

Podobne spostrzeżenia Patti Wood miała, patrząc na zdjęcia Kate i Williama ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Zauważyła, że para zachowuje się jak dwoje obcych ludzi. Na innych zdjęciach z kolei ekspertka od mowy ciała zwróciła uwagę na fakt, że książę często zaciska szczękę, tłumiąc w ten sposób swój gniew!

4/4
księżna Kate i książę William na regatach
East News

Na szczęście jest nadzieja dla pary. Najnowsze zdjęcia Kate i Williama świadczą bowiem o tym, że pokonali kryzys! William dawał bowiem znaki, że chce być blisko swojej żony!

Uwielbiam to, jak William pochyla się w jej stronę - powiedziała ekspertka.