książę William zdradził księżną Kate
East News

Księżna Kate i książę William uchodzili do tej pory za wyjątkowo zgraną parę, która tworzy niemal idealne małżeństwo. Ich związek to gotowy scenariusz filmowy - para poznała się na studiach i przyjaźniła się ze sobą przez lata. Dopiero po czasie zakochała się w sobie, ale niestety, książę nie był gotowy na poważne zaangażowanie się w związek, więc relacja całkiem się rozpadła. Kate i William rozstali się ze sobą aż na rok, jednak oboje zrozumieli, że nie są w stanie bez siebie żyć. W końcu para wróciła do siebie i się zaręczyła. Po roku odbył się bajkowy ślub. Od tego momentu Kate i William nie przechodzili żadnych poważnych kryzysów, doczekała się trójki dzieci, ale jak się okazuje, nic nie trwa wiecznie - właśnie William jest podejrzewany o romans... z przyjaciółką Kate, Rose Hanbury! Kim jest najbliższa dla jego żony osoba? Przeczytajcie więcej poniżej!

Zobacz także: Królowa Elżbieta początkowo nie przepadała za księżną Kate! Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie?

1/6
książę William, księżna Kate, Rose Hanbury razem na imprezie
East News

Księżna Kate i Rose Hanbury znają się i przyjaźnią od lat. Według medialnych doniesień, zawsze mogły sobie ufać i powierzały sobie wszystkie tajemnice. Tak było przez lata! Często można było je spotkać razem na imprezach. Co istotne, książę William przyjaźnił się z kolei z mężem Rose, Davidem Rocksavagem. Para należała do bliskiego i wysoko postawionego towarzystwa rodziny królewskiej. 

2/6
książę William, księżna Kate, Rose Hanbury na jednej imprezie
East News

Nic więc dziwnego, że dla zagranicznych mediów prawdziwym szokiem była informacja, że księżna Kate zerwała kontakt z Rose i nakazała Williamowi, by wykluczył ją wraz z mężem z życia towarzyskiego Londynu. Wszyscy pomyśleli, że księżna Kate po raz pierwszy ujawniła swój charakter i w rzeczywistości jest on jeszcze gorszy niż Meghan Markle. 

Nie jest tajemnicą, że Kate i Rose okropnie się pokłóciły. Kiedyś były naprawdę blisko, ale teraz jest wręcz przeciwnie. (...) Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa. Niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego - informuje "The Sun". 

Oczywiście księżna Kate nie zrobiła tego wszystkiego bez powodu...

 

3/6
Rose Hanbury to kochanka księcia Williama
East News

Początkowo mówiło się, że powodem zachowania księżnej Kate i jej wściekłości na Rose była... Meghan Markle! Według doniesień, Rose Hanbury miała pochlebnie wypowiedzieć się na temat żony księcia Harry'ego, co rzekomo doprowadziło Kate do prawdziwe furii. Podobno Kate ma tak złe zdanie o Meghan, że odmienne opinie kończą się zerwaniem znajomości!

4/6
Rose Hanbury w białej sukience
East News

Niestety, bardziej prawdopodobne doniesienia wyszły na jaw kilka dni później. Według nich Rose... miała romans z księciem Williamem! I choć trudno w to uwierzyć, że William zdradził Kate, to jednak warto przypomnieć, że książę nie należy do wzorów wierności. William zdradził Kate, gdy jeszcze nie byli narzeczeństwem, natomiast tuż przed ślubem jej siostry, Pippy Middleton, został przyłapany w klubie na obściskiwaniu się z nieznajomą pod wpływem alkoholu!

5/6
Rose Hanbury jak wygląda?
East News

Jesteście ciekawi, kim właściwie jest Rose Hanbury? W jej żyłach nie płynie błękitna krew, ale jej rodzina od lat jest blisko związana z rodziną królewską. Babcia Jesteście ciekawi, kim właściwie jest Rose Hanbury, Lady Elizabeth Lambert była jedną z druhen na ślubie królowej Elżbiety II i księcia Filipa w 1947 roku! Obecnie Rose Hanbury wraz z mężem Davidem znajduje się w czołówce najbogatszych Brytyjczyków. 

 

6/6
Rose Hanbury w niebieskiej sukience
East News

Rose Hanbury jest byłą modelką. Co ciekawe, kiedyś podpisała kontrakt z agencją Storm, tę samą, która odkryła Kate Moss. Rose i David mają troje dzieci - bliźniaków Alexandra i Oliviera oraz córeczkę Iris. 

Zobacz także: Pierwsze wyjście Kate od czasu plotek o romansie Williama. Po zdjęciach widać, w jakim stanie jest księżna!