księżna Kate, Meghan Markle
East News

Wydaje się, że wszystko zmierza w bardzo dobrym kierunku. Być może konflikt w rodzinie królewskiej niedługo zakończy się, a wszystko przez księżną Kate! Widząc ostatnie zamieszanie wokół Meghan Markle, żona księcia Williama postanowiła wyciągnąć pomocną dłoń do Amerykanki. Przypomnijmy, że panie nie tolerowały się wcześniej. Na wspólnych uroczystościach robiły wyłącznie dobrą minę do złej gry, jednak nie było nawet mowy o koleżeństwie.

Przeczytajcie, dlaczego księżna Kate zdecydowała się zakopać wojenny topór. Takim zachowaniem z pewnością zyska jeszcze większą sympatię Brytyjczyków! 

1/5
Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Meghan Markle. Wszystko przez brytyjską prasę, która krytykowała księżną na każdym kroku, a także publikowała nieprawdziwe informacje dotyczące rodziny Amerykanki. Mając dość ciągłych oszczerstw Meghan i książę Harry pozwali tabloidy. Książęca para sprawiedliwości chce szukać w sądzie, co nie podoba się brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Mało tego, księżna Sussex przerwała milczenie i po trzech latach, odkąd dołączyła do rodziny, udzieliła bardzo szczerego i emocjonalnego wywiadu. Po tych słowach krytyka tylko się nasiliła. Przypomnijmy, co takiego powiedziała Meghan.

Starałam się dostosować, przybrać brytyjską pozę i trzymać pozory, naprawdę się starałam. Ale myślę, że to tylko niszczy mnie wewnętrznie. Ale nigdy nie myślałam, że będzie łatwo! A jest ciężko. Nie wiem, czy ktokolwiek to rozumie. Naprawdę się tego nie spodziewałam. Kiedy poznałam Harry'ego, moi przyjaciele z USA byli tak szczęśliwi, że ja jestem szczęśliwa. A przyjaciele z Wielkiej Brytanii ostrzegali mnie - mówili, że "brytyjskie tabloidy mnie zniszczą". Nie rozumiałam tego, byłam naiwna - powiedziała Meghan.

2/5
księżna Kate, Meghan Markle
East News

Choć przyjaciele bronią księżnej Sussex i tłumaczą jej zachowanie, to księżna zdecydowanie ma teraz pod górkę. Meghan udzieliła wywiadu, tylko dlatego, że chce zapewnić Harry'emu i Archiemu spokój, co rozumie księżna Kate. Okazuje się, że żona przyszłego króla zadzwoniła do Amerykanki, aby wesprzeć ją na duchu. Co takiego powiedziała jej przez telefon?

Zobacz także: Meghan Markle znów uciekła z Archiem od Harry'ego?! Tabloid ujawnia szczegóły kłótni pary!

3/5
Księżna Kate w jasnej, luźnej tunice
East News

Jak powiedział królewski ekspert Phil Dampier dla "New Idea" księżna chce naprawić relację z Meghan Markle. Zadzwoniła do niej, aby dodać jej otuchy. Meghan nie spodziewała się telefonu, jednak rozmowa przebiegła pomyślnie. 

Powiedziano mi, że Kate robi wszystko, co w jej mocy, by zebrać wszystkich razem i pomóc Meghan. Żadna z nich nie chce zawieść królowej, więc Kate próbuje załatać konflikt na osobności. Powiedziano mi, że skontaktowała się z Meghan i rozmawiała z nią przez telefon. Kate jest jej żal, bo wie, że Meghan walczy o dobre imię

4/5
książę William, książę Harry są ze sobą skłóceni
East News

Decyzja Kate bardzo zaskakuje, tym bardziej, że zdarzało się jej już płakać przez Meghan Markle. Księżna nie chce jednak, aby rodzina królewska była skłócona. William i Harry zawsze dogadywali się ze sobą i pora to naprawić.

5/5
Meghan, Kate, William, Harry, karol
instagram

Co myślicie o zachowaniu Kate? Czy księżna powinna jako pierwsza wyciągać pomocną dłoń, a może źle zrobiła dzwoniąc do Meghan Markle i pokazała swoją słabość?

 

Więcej na temat Meghan Markle Księżna Kate