Meghan Markle smutna, płacze Meghan Markle Meghan Markle, książę Harry trzymają się za ręce Meghan Markle, książę Harry, Archie na chrzcie Meghan Markle w ciąży?
Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews

Meghan Markle udzieliła ostatnio bardzo szczerego wywiadu, w którym wyznała jak się czuje. Żona księcia Harry'ego ma dość bycia pod ciągłym ostrzałem mediów, tym bardziej, że nieustanna krytyka nie tylko dotyka ją samą, ale też jej bliskich.

Amerykanka podczas rozmowy z Tomem Bradbym prawie popłakała się do kamery, jednak nie wszyscy uwierzyli w szczerość jej słów. Jedna z dziennikarek oskarżyła Meghan Markle o kłamstwo w wywiadzie. Teraz jej bliski przyjaciel broni księżną i tłumaczy, dlaczego to zrobiła.

1/5
Meghan Markle smutna, płacze
EastNews

W specjalnym dokumencie księżna Sussex wyznała, że niełatwo jej czytać nieprawdziwe informacje na jej tamat i nie chce udawać, że wszystko jest w porządku. Małżeństwo pozwało już brytyjską prasę za naruszenie ich prywatności, ale zanim sąd rozstrzygnie, kto ma rację, Amerykanka zdecydowała się na osobiste wyznanie:

Starałam się dostosować, przybrać brytyjską pozę i trzymać pozory, naprawdę się starałam. Ale myślę, że to tylko niszczy mnie wewnętrznie. Ale nigdy nie myślałam, że będzie łatwo! A jest ciężko. Nie wiem, czy ktokolwiek to rozumie. Naprawdę się tego nie spodziewałam. Kiedy poznałam Harry'ego, moi przyjaciele z USA byli tak szczęśliwi, że ja jestem szczęśliwa. A przyjaciele z Wielkiej Brytanii ostrzegali mnie - mówili, że "brytyjskie tabloidy mnie zniszczą". Nie rozumiałam tego, byłam naiwna - powiedziała Meghan.

2/5
Meghan Markle
EastNews

Nie wszyscy uwierzyli w szczerość słów księżnej. Zdaniem wielu osób Meghan świetnie odegrała rolę poszkodowanej kobiety do kamery. Markle przez lata zajmowała się aktorstwem. Czy łzy były prawdziwe? Przyjaciel Meghan stanął w jej obronie!

Zobacz także: Meghan Markle w drugiej ciąży? Zobacz jej najnowszy look! Wszystko jasne

3/5
Meghan Markle, książę Harry trzymają się za ręce
East News

Według Daniela Martina, księżna była szczera w wywiadzie i nikogo nie udawała przed kamerami. Amerykanka zdecydowała się na rozmowę, ponieważ chciała w ten sposób chronić swoich bliskich. Czy jej się to udało?

Oglądanie tego dokumentu było bardzo trudne, ale mogę powiedzieć, że Meghan była bardzo szczera w swoich słowach i nie udawała sytuacji, która dzieje się wokół niej (...) Ona ma bardzo dużo na głowie i chce, aby po prostu jej mężczyźni byli bezpieczni (Harry i Archie). Znam ją i dobrze wiem, że sama zajmie się tą sprawą. Musi tylko wymyślić jak - mówił Daniel w "CBS This Morning". 

4/5
Meghan Markle, książę Harry, Archie na chrzcie
Instagram

Po wywiadzie Meghan Markle brytyjska i amerykańska prasa rzeczywiście skupiła się na księżnej. Harry i Archie nie są teraz na celowniku mediów. Meghan zapewniła im spokój po raz kolejny wystawiając siebie. Ale czy nie chodziło czasem o to, aby o całej rodzinie pisać mniej?

5/5
Meghan Markle w ciąży?
East News

Księżnej Sussex trudno jest odnaleźć się w nowej roli i widać, że wciąż szuka na siebie pomysłu. Myślicie, że powinna pójść po radę do księżnej Kate? Brytyjska prasa uwielbia żonę Williama i nigdy nie pisze o niej w negatywny sposób. Jak Kate to robi?