Książę Harry u Oprah
East News
Newsy

Książę Harry w wywiadzie u Oprah zdradził, jak wyglądają jego relacje z ojcem i bratem! 

Podczas wywiadu u Oprah, na jaw wyszły kolejne sekrety dotyczące rodziny królewskiej. Książę Harry zdradził jak wyglądają jego relację z ojcem i bratem, i nie kryje żalu. Nie ma też wątpliwości, jak czułaby się jego matka.

Jak wyglądają relacje pomiędzy księciem Harrym, a jego ojcem - księciem Karolem i jego bratem - księciem Williamem? Podczas kontrowersyjnego wywiadu u Oprah Winfrey wnuk królowej Elżbiety stanął przed niezwykle trudnym pytaniem. Niestety okazuje się, że sytuacja jest bardzo napięta, a słowo trudna to mało powiedziane. Książę Karol przestał odbierać od niego telefony, a William? Książę Harry nie ma wątpliwości, jak zareagowałaby jego matka widząc, co dzieje się w rodzinie królewskiej. 

Wszystko, co powinniście wiedzieć o aferze z Meghan i Harrym. To koniec brytyjskiej rodziny królewskiej?

Książę Harry w wywiadzie u Oprah o odrzuceniu ze strony Karola i Williama

Kiedy Harry dołączył do Meghan podczas wywiadu u Oprah, na jaw wyszły kolejne fakty dotyczące rodziny królewskiej. Młodszy syn księcia Karola i księżnej Diany wyznał, że jest zawiedziony zachowaniem swojego ojca. Jak się okazuje, kiedy książę Harry zadecydował o wypisaniu się z rodziny królewskiej, ten przestał odbierać jego telefony. 

Kiedy byliśmy w Kanadzie, odbyłem trzy rozmowy ze swoją babcią i dwie ze swoim ojcem i - jeszcze przed tym jak przestał odbierać ode mnie telefony - powiedział: "Czy mógłbyś mi spisać wszystko to, co masz zamiar zrobić?".

Harry wyznał także, że po jego decyzji rodzina odcięła go finansowo. Od dłuższego czasu w mediach mówiono również o napiętych stosunkach pomiędzy nim, a jego starszym bratem. Jak naprawdę wyglądają relacje tej dwójki?

Jak powiedziałem wcześniej, bardzo kocham Williama. To mój brat. Przeszliśmy razem przez piekło. Mam na myśli wspólne doświadczenia. Ale wiesz, jesteśmy na różnych ścieżkach - skomentował - Na razie w naszej relacji jest przerwa. Ale, jak wiesz, czas goi rany - dodał.  

Książę Harry nie krył również swojego współczucia wobec swoich najbliższych, a podczas jego rozmowy z Oprah padły naprawdę mocne słowa. Mąż Meghan Markle wyznał, że żyjąc w rodzinie królewskiej był uwięziony przez system, a z pułapki wydostał się jedynie dzięki poznaniu swojej żony: 

Nie byłbym w stanie tego zrobić, ponieważ ja też byłem uwięziony. Nie widziałem wyjścia. Wiesz, byłem w potrzasku, choć sam nie zdawałem sobie z tego sprawy. Ale w pewnym momencie spotkałem Meg, a potem nasze światy zderzyły się w najbardziej zdumiewający sposób. Byłem uwięziony przez system, tak jak reszta mojej rodziny. Mój ojciec i brat wciąż są uwięzieni. Nie mogą odejść. Ogromnie im z tego powodu współczuję.

Książę William nie żałuje swojej decyzji, którą jak podkreśla, podjął dla dobra swojego, Meghan oraz Archiego.  Kiedy Oprah zapytała, czy jego ojciec już odbiera od niego telefonu, ten nie krył żalu:

Tak, odbiera. Musimy jeszcze sporo popracować nad tą relacją. Jest dużo do przepracowania. Czuję się naprawdę zawiedziony, ponieważ przeszedł przez coś podobnego. Wie, jakie to uczucie. Zawsze będę go kochać, ale wydarzyło się wiele bólu. Nadal będę traktować jako jeden z moich priorytetów próbę uzdrowienia naszej relacji. 

Książę podkreślił również, że jego nieżyjąca mama z pewnością byłaby "wściekła i smutna" z tego powodu. Wierzy jednak, że zrozumiałaby jego decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej.  

Myślę, że czułaby się bardzo zła z powodu tego, jak to się potoczyło i bardzo smutna, ale ostatecznie wszystko, czego chciałaby, to to żebyśmy byli szczęśliwi. Przyniosłem to, co zostawiła mi mama. I bez tego nie bylibyśmy w stanie tego zrobić, więc wracając do tego, co pomyślałaby o tym moja matka, myślę, że to przewidziała. Z pewnością czułem jej obecność przez cały ten proces - wyznał. 

Książę Harry w rozmowie z Oprah nie krył również tego, kiedy i dlaczego jego rodzina zaczęła odwracać się od Meghan. Niestety, w grę wchodziła zazdrość. Ma jednak nadzieję, że wszyscy wyciągną lekcje z przeszłości.

Zobacz także: Meghan Markle w wywiadzie dla Oprah Winfrey: "Mój syn nie jest księciem przez rasizm rodziny królewskiej"

Gdzie obejrzeć wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym u Oprah po polsku?

Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym po polsku można zobaczyć już dziś, w poniedziałek 8 marca o godzinie 20:30 na antenie TVN24.

 

 

Relacje księcia Harry'ego i jego ojca nie są najlepsze. Syn monarchy przyznał, że bardzo mu zależy aby je poprawić. Nie ukrywał jednak, że jest zawiedziony zachowaniem swojego ojca.

Książę Karol i książę Harry
East News

Jak się okazuje wsparcie nie otrzymał również od swojego brata. Konflikty pojawiały się również pomiędzy Meghan, a Kate. Wyszło ma jaw, że żona Williama doprowadziła ją do płaczu przed samym ślubem

księżna kate, Książę william, książę Harry i Meghan
East News

Książę Harry nie ma wątpliwości jak na taką sytuacje zareagowałaby jego zmarła matka. Dla księżnej Diany to zawsze jej synowie, byli jej największym priorytetem. 

Księżna Diana i książę Karol z Williamem i Harrym
East News

Zobacz także
Meghan i Harry

Meghan Markle i Harry w szokującym wywiadzie z Oprah zdradzili płeć drugiego dziecka! 

Meghan Markle

Wywiad Meghan Markle u Oprah Winfrey: "Chciałam się zabić w 5. miesiącu ciąży"

 

Książę Karol ma koronawirusa
Newsy
Zaskakująca reakcja księcia Karola na wywiad Meghan i Harry'ego! To nagranie dotrze do książęcej pary?
Wywiad Meghan Markle i Harry'ego wzbudził mnóstwo kontrowersji. Na mocne oskarżenia syna i synowej postanowił zareagować książę Karol.

Wywiad Meghan Markle i Harry'ego wzbudził mnóstwo kontrowersji, ale rodzina królewska dotąd milczała. Jak podają zagraniczne media, królowa Elżbieta II nie oglądała wywiadu i według "Daily Mail" nie zamierza tego robić. Rodzina królewska nadal wykonuje swoje obowiązki i dystansuje się wobec rewelacji Sussexów. Tymczasem książę Karol odwiedził centrum szczepień mieszczące się w jednym z kościołów i wziął udział w  krótkiej konferencji, na której został zasypany pytaniami o wywiad syna i jego żony. W jaki sposób zareagował? To bardzo wymowne! Harry nie będzie zachwycony... Zaskakująca reakcja księcia Karola na wywiad Meghan i Harry'ego! Książę Karol jest do tej pory jedynym członkiem rodziny królewskiej, która miała okazję publicznie odnieść się do wywiadu Meghan i Harry'ego dla Oprah Winfrey. Markle wytoczyła ciężkie działa przeciwko rodzinie męża i wprost oskarżyła ich o rasizm w stosunku do jej syna i przyznała też, że sama miała myśli samobójcze po tym, jak w tabloidach stale była oczerniana i miała nie otrzymać wsparcia od rodziny królewskiej. Tymczasem Harry narzekał na relacje z ojcem i skarżył się, że książę Karol przestał odbierać od niego telefony. Pałac zdecydował się zachować milczenie w tej sprawie, a jak się zachował sam książę Karol zapytany o wywiad przez jednego z dziennikarzy? 72-letni książę Karol nie podsumował słowami wywiadu syna i synowej, ale po tym, jak spojrzał na pytającego zaczął się śmiać pod nosem! To dosyć wymowne i może nie spodobać się Harry'emu... Karol odwrócił się spojrzał na reportera, a gdy opuszczał budynek szedł dalej, chichocząc. Pałac Buckingham nie odpowiedział jeszcze na szereg zarzutów postawionych przez Meghan i Harry'ego w wywiadzie dla Oprah Winfrey -...

Książę Harry i Meghan Markle
East News
Newsy
Książę Harry bał się, że Meghan Markle skończy jak Diana?! Przeraziła go "powtarzająca się historia"...
Książę Harry w wywiadzie u Oprah powiedział, że jest coś, czego się bardzo obawia. W pewnym momencie historia jego i jego żony zaczęła przypominać mu to, co spotkało księżną Dianę.

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah odbił się echem na całym świecie. Sussexowie po raz pierwszy tak szczerze wypowiedzieli się na temat swojej decyzji o "megxicie" oraz powodów, które ich do tego skłoniły. Meghan zdecydowała się nawet na wstrząsające wyznanie, że chciała popełnić samobójstwo, gdy była w 5. miesiącu pierwszej ciąży.   Książę Harry w szczerej rozmowie z Oprah wyznał, że w pewnym momencie zaczął zauważać podobieństwa sytuacji, w której się znalazł wraz z żoną do historii swojej matki, księżnej Diany.  Moim największym zmartwieniem była powtarzająca się historia - powiedział wprost Książę Harry bał się, że historia księżnej Diany się powtórzy?  Księżna Diana to dziś ikona, dramatyczna, ale wciąż świecąca gwiazda rodziny królewskiej. Księżna od samego wejścia w szeregi rodziny królewskiej musiała mierzyć się z ogromną krytyką i nagonką brytyjskiej prasy, która jak się uważa, pośrednio przyczyniła się do śmierci księżnej w 1997 roku. Podczas wywiadu u Oprah zarówno Harry jak i Meghan potwierdzili, że media miały fatalny wpływ na ich życie. Meghan musiała mierzyć się z coraz większą krytyką, która coraz częściej nosiła znamiona zwykłej zawiści. Meghan wspomina na przykład, że gdy Kate, żona Williama była fotografowana, gdy trzymała z czułością dłonie na swoim ciążowym brzuchu, była chwalona jako piękna i kochająca mama. Z kolei gdy do mediów trafiły zdjęcia Meghan, która wzorem każdej ciężarnej kobiety często trzymała dłonie na brzuchu, oskarżono ją o wyniosłość i próżność.  Meghan nie było łatwo poradzić sobie z ciągłą krytyką. Dodatkowo, gdy była w ciąży zaczęto prowadzić pertraktacje na temat tytułu jej dziecka. Obawiano się przyznania mu...

Książę Harry i Książę William skłóceni
EastNews
Newsy
"Harry wściekł się, że brat go poucza" Między nim i Williamem jest naprawdę gorąco
"Harry wściekł się, że brat go poucza" Między nim i Williamem jest naprawdę gorąco

Od kiedy Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej, wiele się w niej zmieniło. Ponoć książę Harry przestał dogadywać się z księciem Wiliamem i jego żoną. Od wielu miesięcy między rodzeństwem panuje napięta atmosfera! Czy narodziny dziecka Harry'ego załagodzą sytuacją? Jak czytamy w "People" Kate i William nie są przychylnie nastawieni do związku Harry'ego, więc dziecko tego nie zmieni...  Kłótnia między Harrym i Williamem Książę Harry i Meghan Markle lada moment po raz pierwszy zostaną rodzicami. Para radosną nowinę ogłosiła kilka miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego. A co ciekawe, sam ślub również miał miejsce chwilę po ogłoszeniu zaręczyn pary. Ekspresowe tempo życia Amerykanki i księcia już dawno przestało wszystkich dziwić. Ale podobno w rodzinie królewskiej nieustannie z tego powodu dochodzi do kłótni. William ostrzegał Harry'ego, że sprawy idą za szybko. Harry wściekł się, że brat go poucza i obraził się na niego - mówi informator "People". Jak czytamy dalej, narodziny przyszłej księżniczki lub księcia mogą wcale nie poprawić sytuacji między braćmi. Według informatora gazety plotki o tym, że William i Kate są "nieprzyjemni" dla ukochanej brata są bardzo prawdopodobne. Co za tym idzie, jeśli stosunek następcy tronu i jego żony nie zmieni się, to między Harrym i Williamem może nie dojść do zgody. Według ekspertki od rodziny królewskiej i autorki "Harry i Meghan: Życie, Utrata i Miłość", Katie Nicholl dla Cosmopolitan.com relacje między braćmi poprawiają się, ale nigdy nie będą tak zażyłe jak wcześniej. Wszystko przez wyprowadzkę Meghan i Harry'ego z Pałacu. Będą ich dzielić nieduże jednak znaczące dla utrzymania więzów rodzinnych...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik