Charlotte krzyczy na George'a

Książę George 22 lipca obchodzi urodziny! Najstarszy syn Kate i Williama skończył właśnie 6 lat. Księżna zgodnie z tradycją z tej okazji opublikowała kilka zdjęć syna na Instagramie i złożyła mu serdeczne życzenia. Kate zawsze w ten sposób obchodzi urodziny swoich dzieci, zazwyczaj publikując ich portrety swojego autorstwa. W końcu nie od dziś wiadomo, że fotografia to jej prawdziwa pasja!

Zobaczcie uroczą sesję George'a w ogrodach Pałacu Kensington!

1/4
Książę George 6. urodziny
Instagram

Na zdjęciach (poniżej) widzimy roześmianego, zadowolonego chłopca, który bawi się w ogrodzie przy swoim domu. W związku z tym, że zdjęcia robiła sama Kate, jej syn czuł się pewnie i beztrosko, co widać na fotografiach.

Tradycja publikowania zdjęć na Instagramie ma jeszcze jedną ważną funkcję - to pod nimi ludzie z całego świata mogą składać przyszłemu następcy tronu życzenia urodzinowe. 

2/4
Książę George uśmiechnięty świętuje 6. urodziny
Instagram

Pod zdjęciami Kate i William podziękowali za wszystkie życzenia:

Wszystkiego najlepszego książę George! Książę i księżna Cambridge z przyjemnością udostępniają nowe zdjęcia księcia, aby uczcić szóste urodziny Jego Królewskiej Wysokości. Ta fotografia została zrobiona niedawno w ogrodzie ich domu w Kensington Palace przez Księżną Cambridge. Dziękuję wszystkim za wszystkie piękne wiadomości!

Jednak na zdjęciach uwagę Internautów wzbudził jeden szczegół! Zobaczcie, o co chodzi...

3/4
Książę George w koszulce Nike
Instagram

Okazuje się, że na dwóch zdjęciach książę George ma koszulkę piłkarską marki Nike. Można ją kupić w sklepach marki za 165 złotych.

Jak wiadomo, chłopiec uwielbia grać w piłkę, dlatego księżna podkreśliła tę pasję na zdjęciach. Warto pamiętać, że to nie jedyne hobby przyszłego następcy tronu. George, podobnie jak jego babcia, księżna Diana i siostra Charlotte, uwielbia tańczyć. Jego pasje wspierają rodzice!

4/4
Książę George w szkole
Eastnews

Książę George jest już naprawdę dużym chłopcem. Niedawno rodzice odprowadzali go po raz pierwszy do szkoły, a w tym roku do starszego brata dołączy 4-letnia Charlotte.

 

Więcej na temat Książę George Księżna Kate