Anna Starmach z mężem, Piotrem

Kryzys w małżeństwie po urodzeniu dziecka? Anna Starmach opublikowała szczery post! 

Anna Starmach z mężem, Piotrem

Anna Starmach na swoim Instagramie pokazuje coraz więcej szczęśliwych momentów ze swojego życia prywatnego. Niedawno gwiazda TVN wybrała się z mężem i córką na krótki urlop nad polskie morze. To skłoniło ją do wielu przemyśleń na temat macierzyństwa oraz swojego małżeństwa. 

Anna Starmach o mężu

Kilka dni temu Ania dodała piękną fotkę z mężem, Piotrem Kuskiem, którego poślubiła w 2017 roku. Mąż Starmach jest menadżerem w jednej z dużych firm informatycznych. Tworzą idealny związek, choć narodziny córki Jagny oczywiście przewróciły ich świat do góry nogami. W jednym ze swoich przewrotnych postów Anna napisała:

Mówili, że gdy rodzi się dziecko wszystko się zmienia, że brakuje czasu dla związku, że zwiększa się natężenie kłótni małżeńskich, że na bok trzeba odstawić randki i wyjazdy tylko we dwoje... I ci którzy tak mówili mieli rację, ale bardzo się też mylili! Jest inaczej ale jest lepiej 

Ania i Piotr są ze sobą naprawdę szczęśliwi! 

Anna z córką i mężem spędziła wyjątkowy czas nad morzem. Dużo odpoczywała i nabrała sił przed kolejnymi wyzwaniami:

To były NAJLEPSZE WAKACJE w moim życiu! Dziękuję i NA PEWNO tu jeszcze przyjadę! Wracam do domu opalona, wypoczęta, pełna dobrych wspomnień i naładowana energią na dobrych kilka miesięcy!

Aż miło popatrzeć na jej radość!

Zobacz także: Anna Starmach pokazała mamę! Są identyczne! 

 

 

Więcej na temat Anna Starmach
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36