Krystyna Janda niedawno została sfotografowana przez paparazzi w butach z dziurą. Jeden z tabloidów zasugerował, że aktorka po prostu oszczędza, sama natomiast zainteresowana żartobliwie stwierdziła, że po prostu takie lubi. Teraz znów odniosła się do artykułu, publikując w sieci zabawne zdjęcie.

Reklama

Krystyna Janda kpi z "dziurawych butów"

Fotoreporterom udało się przyłapać aktorkę, jak zmierza dziarskim krokiem po zakupy. Nie byłoby pewnie w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie pewien szczegół... Otóż Krystyna Janda wyszła na ulicę w dziurawych butach. Aktorka ma jednak spory dystans do siebie, postanowiła znów trochę zażartować z ostatnich publikacji. Podczas pobytu na Lazurowym Wybrzeżu wybrała się na zakupy, dokładnie do sklepu obuwniczego.

Na Lazurowym przyszłam po buty - zażartowała Janda publikując selfie w ciekawej stylizacji.

Zobacz także: Jak mieszka Krystyna Janda? Zabytkowa willa artystki jest pełna tajemnic

Fani są zachwyceni poczuciem humoru Krystyny Jandy:

- Po co? Cejrowski bez butów chodzi. Teraz to taka moda. Jest Pani trendy od 50 lat i tak już zostanie???? - komplementował aktorkę jeden z jej wielbicieli.

- Pani to nawet jakby była boso to i tak w ostrogach. ????❤️???? - dodawała fanka.

- Bo inteligentnego człowieka niełatwo zdenerwować, sprowokować czy obrazić. Taki będzie sam się z siebie śmiał. Pozdrawiam! ❤️ - słusznie zauważała inna.

Zgadzacie się?

Zobacz także
Instagram/Krystyna Janda
Instagram/Krystyna Janda
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama