Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Koroniewska i Dowbor dali sobie szansę!

Wrócą do siebie?

Rozstanie Macieja Dowbora z Joanną Koroniewską kolorowa prasa śledzi bardzo dokładnie, praktycznie co tydzień możemy dowiedzieć się na jakim etapie są relacje (byłej) pary. Tym razem dwutygodnik "Show" sugeruje, że aktorka i prezenter coraz bardziej zbliżają się do siebie. Razem zdecydowali się zapisać do terapeuty i powoli wszystko zaczyna układać się na nowo.

"Show" donosi, że Koroniewska zapisała się do terapeuty za namową swojej... teściowej, Katarzyny Dowbor. Wkrótce do sesji zostanie włączona także córka, Janinka. Za sprawą długich rozmów ze specjalistami, w życiu Joanny i Macieja wygasają dawne pretensje i żale. Dowbor podobno coraz bardziej żałuje, że rozstał się z Koroniewską.

- Do Macieja dotarło chyba, jak wiele stracił zostawiając Joannę - tłumaczy w rozmowie z "Show" znajomy pary.

Według dwutygodnika Maciej zrozumiał swoje błędy, a Joannie bardzo zależy żeby córka miała stały kontakt z ojcem. Ciekawe czy wykorzystają szansę na powrót do siebie?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wrócili do siebie!
AFTERPARTY EXCLUSIVE/ONS
Newsy
To już pewne! Koroniewska i Dowbor wrócili do siebie
Wiemy jak doszło do pojednania pary

Wiadomość o rozstaniu Macieja Dowbora z Joanną Koroniewską była w mediach jak rażenie piorunem. Kiedy w styczniu magazyn "Party" doniósł, że para spędziła osobno święta i sylwestra, nikt nie mógł uwierzyć w to, że to koniec ich związku. Oliwy do ognia dolał fakt, że Dowbor znalazł pocieszenie w ramionach tajemniczej prawniczki Ani z Krakowa. Zobacz: Dlaczego tak naprawdę Koroniewska rzuciła Dowbora? Teraz okazuje się, że łącząca Macieja i Joannę miłość okazała się silniejsza. Jak dowiedziała się redakcja magazynu "Party", Koroniewska doceniła wysiłki Dowbora , który przez ostatnie tygodnie starał się naprawić swój błąd, i dała mu drugą szansę. Ostatecznie zbliżył ich do siebie wspólny wyjazd na Mazury pod koniec lipca. Zabawy i spędzony czas nad opieką nad córką Janinką okazał się zbawienny dla negatywnej relacji pary. - Aśka w ogóle nie brała pod uwagę powrotu do Maćka, ale po tym co się wydarzyło na Mazurach i w Warszawie jest gotowa spróbować jeszcze raz - wyjaśnia w rozmowie z "Party" znajoma pary. Podobno ostatnie miesiące bardzo zmieniły Dowbora. Jego znajomi są zdania, że dojrzał i zrozumiał jak ważna w jego życiu jest Koroniewska. Nawet wynajął obok niej mieszkanie w warszawskim Wilanowie, żeby mieć czujność nad nią i córką. - Wokół Joanny kręciło się kilku mężczyzn, dlatego Maciek wolał mieć wszystko pod kontrolą. Joanna jednak z nikim się nie spotykała. Tak naprawdę nigdy nie zapomniała o Maćku . Cały artykuł i fotorelację ze spotkania Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora przeczytasz w magazynie "Party" ( zobacz ). Nowy numer od dzisiaj w sprzedaży.

Dom Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora
Newsy
Tak wygląda okradziona willa Koroniewskiej i Dowbora
Para mieszka w naprawdę wypasionej posiadłości

Magazyn "Flesz" dotarł do informacji dotyczących nieszczęścia, jakie ostatnio spotkało Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora . Telewizyjne gwiazdy zostały okradzione. Złodzieje z ich willi skradli m. in. biżuterię oraz prywatne zdjęcia pary. Aktorka i dziennikarz wraz ze swoją czteroletnią córeczką Janinką mieszkają w bardzo reprezentatywnej willi w warszawskim Wilanowie . Ogromny piętrowy dom z zewnątrz robi spore wrażenie. Koroniewska i Dowbor z pewnością nie narzekają na brak pomieszczeń wyłącznie dla siebie. Przypuszczamy, że Joanna ma okazałą garderobę, w której trzyma wszystkie swoje kreacje, a Maciej być może przed kumplami chwali się "męskim" gabinetem. Ostatnio w prasie kolorowej pojawiły się pogłoski, jakoby gwiazdorska para chciała przeprowadzić się na Saską Kępę, jednak kryzys na rynku nieruchomości nie pozwala im na sprzedanie obecnej posiadłości w rozsądnej cenie. Przypomnijmy: Okradziono willę Koroniewskiej i Dowbora! Co zginęło? Koroniewska i Dowbor chałturzą w centrum handlowym:

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor założyli bloga
East News
Newsy
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor będą razem pracować
Czym będą się teraz zajmować?

Maciej Dowbor słynie z zamiłowania do sportu i zdrowego stylu życia. Trenuje triathlon, prowadzi sportowego bloga totalneporuszenie.pl. Okazuje się, że swoją pasją zaraził również Joannę Koroniewską . Aktorka, którą widzowie pokochali za rolę Małgosi w "M jak miłość" zaczęła ćwiczyć i dbać o dietę. Para do tej pory pochłonięta byla pracą w telewizji czy prowadzeniem imprez - na czym zresztą nieźle zarabiała. Zobacz też: Koroniewska i Dowbor zarabiają grube miliony. Wartość pary wycenił ekspert Teraz jednak Maciej Dowbor i Joanna Koroniewskarazem będą prowadzić bloga o sporcie i zdrowym stylu życia . Prezenter Polsatu w rozmowie z Super Expressem zdradził jak powstał i co w nim znajdziemy. - Pisanie zawsze sprawiało nam frajdę, a ponieważ coraz więcej osób pyta nas o to, jak łączymy obowiązki rodzinne, zawodowe i hobby, stąd zrodził się pomysł bloga i zaproponowałem jego współtworzenie Joasi  - powiedział Maciej Dowbor . Moje podejście jest bardziej wyczynowe, a Asia traktuje sport bardziej rekreacyjnie. Znajdzie się miejsce na wszelkie tematy okołosportowe, widziane z naszej subiektywnej perspektywy . Nie sposób pisać o sporcie w życiu ludzi dorosłych, nie włączając w to rodziny . Myślicie, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor odniosą sukces w roli blogerów? My trzymamy kciuki i będziemy zaglądać na ich wspólną stronę :) Zobacz na Polki.pl: Zdjęcia ze ślubu Koroniewskiej i Dowbora

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner