Wprawdzie spodziewano się, że Anna Czartoryska po ślubie z Michałem Niemczyckim przywita na świecie pewnego dnia potomka, ale nikt nie przypuszczał, że aktorka zajdzie w ciążę tak szybko. Pod koniec zeszłego roku taka informacja pojawiła się w mediach, a wygadała się... przyszła babcia. Przypomnijmy: Czartoryska w ciąży! Tajemnicę zdradziła jej teściowa

Reklama

Od tego czasu w mediach pojawiło się sporo informacji o tym, iż Anna nie była zachwycona takim postępowaniem teściowej. Niektóre gazety pisały nawet o zalążkach konfliktu, a sama Katarzyna Frank-Niemczycka przyznała, że Czartoryska stara się chronić swoją prywatność. Zobacz: "Anna i Michał mają do mnie pretensje"

W końcu głos w tej sprawie zabrała sama Anna Czartoryska. W krótkim wywiadzie udzielonym "Dzień Dobry TVN" podczas jednego z niedawnych eventów poinformowała, że nie ma mowy o żadnych rodzinnych kłótniach. Dodała, że każdy cieszy się z perspektywy nowego członka rodziny, a tak naprawdę doskwierają jej tylko natrętni fotoreporterzy.

Na szczęście, nie kłócimy się w rodzinie. Wszyscy się bardzo cieszą z tej ciąży, to radosny czas. Przeszkadza mi tylko to, że jest tak duże zainteresowanie medialne. Ta presja jest bardziej nieprzyjemna niż poranne mdłości... Panom fotografom aż się oczy świecą na mój widok. Próbuję zakryć brzuch torebką i kamufluję się paskami na kurtce - wyznała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Trzeba przyznać, że podczas ostatniego publicznego wyjścia Anna rzeczywiście była w centrum uwagi. A rosnący brzuszek uczyni ją jedną z najchętniej fotografowanych gwiazd.

Zobacz: Czartoryska pokazała rodzinie zdjęcie USG. Syn czy córka?

Zobacz także

Reklama

Ciężarna Anna Czartoryska na otwarciu atelier Lidii Kality:

Reklama
Reklama
Reklama