Anna Czartoryska-Niemczycka od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda serialu "Usta usta" pokazuje, co dzieje się w jej życiu i jak udaje jej się pogodzić bycie mamą trójki dzieci z pracą i realizacją swoich pasji. Anna Czartoryska publikując zdjęcia pokazuje też, jak mieszka, a tu... duże zaskoczenie. Aktorka w swoim domu wcale nie ma luksusowych wnętrz, ale stawia na prostotę i minimalizm.

Reklama

Jak mieszka Anna Czartoryska-Niemczycka?

Anna Czartoryska i jej mąż Michał Niemczycki, który jest synem jednego z najbogatszych Polaków, w 2013 roku wzięli ślub w sekrecie przed mediami. Para ma trójkę dzieci, ale rzadko pojawia się na pierwszych stronach gazet i ceni sobie rodzinny spokój. Na Instagramie Anny Czartoryskiej widać, że para zdecydowanie nie należy do grona gwiazd, które urządzają swoje wnętrza z przepychem - luksusowymi meblami i dodatkami w roli głównej, niejednokrotnie kosztującymi fortunę. Wręcz przeciwnie! W domu aktorki dominuje biel z akcentami koloru niebieskiego, a podstawową zasadą jest prostota!

Tylko spójrzcie, jak wyglądają wnętrza domu Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej! Aktorka stawia na proste i praktyczne rozwiązania, które przy trójce dzieci z pewnością ułatwiają domowych codziennych obowiązków.

Zobacz także: Jak mieszka Paulina Sykut-Jeżyna? Kuchnia minimalistyczna i przestronna. Ale zwróćcie uwagę na ten zagłówek w sypialni!

Zobacz także

Sypialnia Anny Czartoryskiej to również przede wszystkim prostota. Dominującym kolorem jest biel i dodatki w niebieskim kolorze.

W kuchni Anny Czartoryskiej zobaczymy meble w kolorze jasnego drewna, a blaty zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Widać, że aktorka ceni sobie proste i praktyczne rozwiązania, dzięki którym utrzymanie porządku jest zdecydowanie łatwiejsze.

Z kolei łazienka stylem nawiązuje do pozostałej części domu. Została urządzona w białym kolorze ze srebrnymi i niebieskimi dodatkami. Wygląda na to, że połączenie tych dwóch kolorów rządzi w całym domu Anny i Michała Niemczyckich.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama