Michał Niemczycki

Michał Niemczycki to biznesmen, syn polskiego miliardera Zbigniewa Niemczyckiego. Jest właścicielem marki Voda Naturalna. Prywatnie mąż aktorki Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej i ojciec czworga dzieci.

Imię: Michał

Nazwisko: Niemczycki

Nazwisko panieńskie: nie dotyczy

Pseudonim: -

Wzrost: brak informacji

Data urodzenia: 1981 r.

Znak zodiaku: brak informacji

Zawód: biznesmen

Osoby - związki: - żona Anna Czartoryska-Niemczycka (od 2013 r.)

Rodzice: Zbigniew Niemczycki, Katarzyna Frank-Niemczycka

Dzieci: synowie Ksawery i Antoni, córka Janina, czwarte dziecko w drodze

Rodzeństwo: dwóch braci

BIO: Michał Niemczycki, syn Zbigniewa Niemczyckiego, polskiego miliardera, prowadzącego m.in. biznes farmaceutyczny. Jest absolwentem amerykańskiej szkoły filmowej University of North Carolina School of the Arts i Uniwersytetu w Ohio, na którym ukończył zarządzanie i marketing. Zarówno na studiach, jak i po zdobyciu dyplomów prowadził hulaszczy tryb życia i w żaden sposób nie chciał identyfikować się z działalnością rodziców. Miał również krótką przygodę z walkami MMA. Jego największa przemiana nastąpiła, kiedy poznał aktorkę Annę Czartoryską. Po skończeniu 30 lat postanowił całkowicie zmienić swoje życie i iść w ślady ojca. Michał stworzył własną markę wody mineralnej Voda Naturalna, którą sprzedaje dla ekskluzywnych hoteli, restauracji, klubów i delikatesów. Produkt Niemczyckiego eksportowany jest również za granicę, m.in. do bogatych krajów arabskich (Kataru, ZEA, Bahrajnu, Arabii Saudyjskiej), gdzie Vodą Naturalną raczą się szejkowie. Niemczycki wszedł też w biznes aplikacji na smartfony. Gdy podjął się współpracy z siecią telefonii komórkowej Plus, został udziałowcem aplikacji Freebee, która jest programem lojalnościowym.

Znany z: małżeństwa z aktorką Anną Czartoryską-Niemczycką, z którą pojawia się m.in. na "ściankach". Działalność biznesową Michał Niemczycki prowadzi z dala od show-biznesu.

Funkcja w filmie: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak

Link Instagram: brak

Link FB: brak
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index