M jak miłość Lilka z przyjaciółkami
MTL Maxfilm

Kolejny brutalny gwałt w "M jak miłość"?! Szokujące sceny w nowym odcinku serialu

M jak miłość Lilka z przyjaciółkami
MTL Maxfilm

Przyjaciółka Lilki (Monika Mielnicka) z "M jak miłość" będzie ofiarą brutalnego gwałtu? Czy Ala (Alicja Ostolska) ucieknie przed chłopakiem, który rzuci się na nią w pubie? W nowych odcinkach serialu Telewizyjnej Dwójki widzowie zobaczą szokującą i dramatyczną scenę, w której Mikołaj (Jan Przanowski) zaatakuje swoją przyjaciółkę!

Czy Ala ucieknie przed Mikołajem?

W poprzednim sezonie "M jak miłość" Lilka przeżyła prawdziwy dramat. Nastolatka została brutalnie zaatakowana i zgwałcona przez ratownika medycznego Daniela (Szymon Nygard). Lilka była załamana, ale w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie Mateusza (Krystian Domagała), który pomógł poradzić jej sobie z ogromną traumą. Niestety, teraz okazuje się, że w nowym sezonie "M jak miłość" również Ala padnie ofiarą seksualnego ataku. Z "Kulis serialu M jak miłość" wynika, że już wkrótce nastolatka zostanie zaatakowana przez Mikołaja z którym spotka się, żeby wzbudzić zazdrość w Rafale (Jakub Kucner) w swoich przyjaciółkach". Mikołaj wejdzie za Alą do łazienki i tam się na nią rzuci. 

Zostaw mnie!- zacznie krzyczeć Ala.
Sama tego chcesz, przecież widzę! - Mikołaj będzie dalej dobierał się do przyjaciółki. 

Czy Ala ucieknie z łazienki i obroni się przed Mikołajem? Jedno jest pewne, w nowej odsłonie "M jak miłość" przyjaciółkę Lilki czeka jeszcze jeden dramat. Ala dowie się, że to ojciec Rafała zamordował jej ukochanego brata Roberta (Filip Gurłacz)! Jak zareaguje, kiedy pozna prawdę? Tego dowiecie się 1531 odcinka "M jak miłość"!

Zobacz także: Nowa bohaterka w "M jak miłość": "Boże, jaka ona jest apodyktyczna… Wszystkimi chce rządzić!"

Ala zostanie zaatakowana przez Mikołaja. Czy przyjaciółka Lilki zostanie zgwałcona?

Nowa Ala w M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Nastolatka wkrótce dowie się, że ojciec Rafała zabił jej brata.

M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48