Jurorzy VoP
Instagram

Kto wygrał Voice of Poland? Zobaczcie, co dziś robią zwycięzcy poprzednich edycji show

Jurorzy VoP
Instagram

Już dziś kolejny wielki finał! Kto wygra 12., edycję The Voice of Poland? W finale show TVP zmierzą się: Krystian Ochman, Anna Gąsienica-Byrcyn, Jędrzej Skiba i Adam Kalinowski. Ale zanim przekonamy się kto zostanie oceniony najlepiej zobaczmy, co dzieje się z poprzednimi zwycięzcami The Voice of Poland. Pamiętacie ich?

Zobacz także: Krystian Ochman to jeden z faworytów „The Voice of Poland”. Jest wnukiem wielkiej gwiazdy estrady

Pierwsza edycja Voice of Poland - Damian Ukeje

Damian Ukeje wygrał w 2011 roku pierwszą edycję The Voice of Poland. Pół Polak (po mamie) i pół Nigeryjczyk (po tacie) występował tam w drużynie Adama Darskiego, lidera metalowej grupy Behemoth. W finale wykonał autorski utwór "Nie mamy nic". Po wygranej w show podpisał kontrakt z Universal Music Polska, a rok później wydał swój pierwszy singel, "Bezkrólewie". W 2013 roku wyszedł jego debiutancki album "Ukeje", za który w kolejnym roku dostał nominację do Fryderyka w kategorii debiut roku.

Damian ciągle gra i śpiewa:

Druga edycja Voice of Poland - Natalia Sikora

Natalia Sikora wygrała w 2013 roku drugą edycję programu. W tym samym roku wydała pierwszą płytę studyjną "Zanim", zajęła też pierwsze miejsce w konkursie SuperDebiuty na festiwalu w Opolu. W 2014 roku wydała drugi album "BWB Experience". W maju 2019 roku ukazała się jej płyta "Ailatan". Sikora jest aktorką teatralną. A oto jedna z ostatnich produkcji:

Trzecia edycja Voice of Poland - Mateusz Ziółko

Mateusz Ziółko to jeden z najlepiej znanych zwycięzców The Voice of Poland. Wygrał trzecią edycję jako podopieczny Marysi Sadowskiej, jednak już wcześniej próbował swych sił w innych programach: Mam Talent, czy Must Be the Music. Po VoP, w 2018 roku mogliśmy go oglądać w show Polsatu - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie też wygrał! W 2015 wystąpił z samym wielkim Andrea Bocellim, na jego koncercie we Wrocławiu. Jeden z jego projektów to tytułowa piosenka do filmu "Legiony".

Czwarta edycja Voice of Poland - Juan Carlos Cano

Juan Carlos Cano to facet z mocnym rockowym głosem. Pochodzący z Meksyku podopieczny Marysi Sadowskiej wygrał czwartą edycję show i nie spoczął na laurach. Ciągle śpiewa i koncertuje ze swoim zespołem. W 2017 roku został ojcem. Zobaczcie, jak dziś wygląda.

Piąta edycja Voice of Poland - Aleksandra Nizio

Ola Nizio wygrała The Voice of Poland w 2014 roku. Od tamtego czasu mocno się zmieniła. W 2018 roku wydała singiel "Kuloodporna". Przeszła też potężną metamorfozę - gwiazda "The Voice of Poland" schudła ponad 30 kilogramów! Zobaczcie, jak dziś wygląda.

Szósta edycja Voice of Poland - Krzysztof Iwaneczko

Szóstą edycję The Voice of Poland wygrał Krzysztof Iwaneczko z drużyny Marysi Sadowskiej. Wygraną w programie był m.in. kontrakt z wytwórnią fonograficzną - wokalista już w podczas konkursu mówił, że ma gotowy materiał na płytę. Debiutancki krążek "Jestem" ukazał się jednak dopiero w styczniu 2019 roku. 

Siódma edycja Voice of Poland - Mateusz Grędziński

7. edycję The Voice of Poland wygrał Mateusz Grędziński z drużyny „Piaska”, czyli Andrzeja Piasecznego! Wygrał kontrakt z wytwórnią oraz Skodę Kodiaq i 50 tys. zł? Zobacz jego drogę do finału. W 2017 roku wydał dwa single - "Obietnice" i "Już czas".  Fani jego talentu mogą go oglądać na różnych koncertach w całym kraju.

Ósma edycja Voice of Poland - Marta Gałuszewska

Marta Gałuszewska była członkiem drużyny Michała Szpaka. Po zwycięstwie w ósmej edycji programu wydała m.in. singiel „Nie mów mi nie”, który można było usłyszeć w wielu stacjach radiowych. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać w "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie dostała się do finału!

Dziewiąta edycja Voice of Poland - Marcin Sójka

Marcin Sójka, podopieczny Patrycji Markowskiej, okazał się bezkonkurencyjny w 9. sezonie Voice’a. Wokalista zachwycał swoim głosem już wcześniej - występował m.in. w musicalu “Piotruś Pan” - po udziale w show jego kariera nabrała tempa. Wydał swój debiutancki album „Kilka prawd”. I ciągle śpiewa. Właśnie przygotował niespodziankę na zbliżające się święta!

 

Dziesiąta edycja Voice of Poland - Alicja Szemplińska

Gdy Alicja Szemplińska wygrywała w ubiegłym roku The Voice of Poland nie była jeszcze pełnoletnia. Dziś jest już uznaną artystką - wygrała m.in. eliminację do konkursu Eurowizji 2020. Choć jej niesamowitą karierę na razie stopuje trochę pandemia, jesteśmy pewni, że jeszcze o niej będzie głośno! Na razie usłyszymy ją w dzisiejszym finale:

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44