To może być najgorętszy romans w Polsce! Według "Super Expressu", Alicja Bachleda-Curuś spotyka się z Mikołajem Roznerskim! Jak pisze tabloid, to właśnie dla niej gwiazdor, po prawie dwóch latach związku, porzucił Olgę Bołądź. O ich rozstaniu mówiło się już pod koniec 2015 roku - teraz okazuje się, jaki mógł być powód decyzji Roznerskiego.

Reklama

SE informuje, że romans Roznerskiego i Bachledy-Curuś narodził się podczas pracy na planie filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Mimo otoczki aktorki międzykontynentalnej jest bardzo skromną, miłą i inteligentną kobietą, z dystansem do siebie. Mieliśmy razem dziesięć dni zdjęciowych, było przyjemnie, miło, bez dwuznaczności. Alicja jest świetną osobą i aktorką - mówił "Super Expressowi" po zakończeniu zdjęć do filmu.

Według tabloidu aktor był już nawet w Stanach Zjednoczonych na zaproszenie Alicji Bachledy- Curuś. To ma wskazywać, że pomiędzy aktorami rzeczywiście pojawiło się uczucie.

Ostatnio Alicja Bachleda- Curuś i Mikołaj Roznerski pojawili się na premierze filmu w którym występują. Chętnie pozowali do wspólnych zdjęć, jednak nikt wówczas nie przypuszczał, że mogą się mieć ku sobie... Fajnie razem wyglądają?

Zobacz także

Zobacz także: Alicja Bachleda- Curuś w seksownym kombinezonie na premierze filmu! Ten dekolt robi wrażenie ZDJĘCIA

Alicja Bachleda- Curuś spotyka się z Mikołajem Roznerskim?

Aktorka ma romans z kolegą z filmu?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama