Alicja Bachleda- Curuś spotyka się z Mikołajem Roznerskim
ONS

Będzie najgorętszy romans w polskim show-bizesie? Dla Alicji Bachledy-Curuś znany aktor rzucił ponoć swoją dziewczynę!

Alicja Bachleda- Curuś spotyka się z Mikołajem Roznerskim
ONS

To może być najgorętszy romans w Polsce! Według "Super Expressu", Alicja Bachleda-Curuś spotyka się z Mikołajem Roznerskim! Jak pisze tabloid, to właśnie dla niej gwiazdor, po prawie dwóch latach związku, porzucił Olgę Bołądź. O ich rozstaniu mówiło się już pod koniec 2015 roku - teraz okazuje się, jaki mógł być powód decyzji Roznerskiego.

SE informuje, że romans Roznerskiego i Bachledy-Curuś narodził się podczas pracy na planie filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Mimo otoczki aktorki międzykontynentalnej jest bardzo skromną, miłą i inteligentną kobietą, z dystansem do siebie. Mieliśmy razem dziesięć dni zdjęciowych, było przyjemnie, miło, bez dwuznaczności. Alicja jest świetną osobą i aktorką - mówił "Super Expressowi" po zakończeniu zdjęć do filmu.

Według tabloidu aktor był już nawet w Stanach Zjednoczonych na zaproszenie Alicji Bachledy- Curuś. To ma wskazywać, że pomiędzy aktorami rzeczywiście pojawiło się uczucie.

 

Ostatnio Alicja Bachleda- Curuś i Mikołaj Roznerski pojawili się na premierze filmu w którym występują. Chętnie pozowali do wspólnych zdjęć, jednak nikt wówczas nie przypuszczał, że mogą się mieć ku sobie... Fajnie razem wyglądają?  

 

Zobacz także: Alicja Bachleda- Curuś w seksownym kombinezonie na premierze filmu! Ten dekolt robi wrażenie ZDJĘCIA

 

Alicja Bachleda- Curuś spotyka się z Mikołajem Roznerskim?

 

Aktorka ma romans z kolegą z filmu?

 

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04