Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Klaudia Hendel, uczestniczka "Bitwy na głosy" walczy o życie
East News/pabianice.policja.gov.pl
Newsy

Nowe informacje ws. wypadku uczestniczki "Bitwy na głosy"! Klaudia Hendel wciąż walczy o życie...

Mama Klaudii zabrała głos!
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Uczestniczka Bitwy na głosy walczy o życie
TV-Show
Uczestniczka "Bitwy na głosy" walczy o życie! Wzruszające słowa Piaska: "Raz już razem wygraliśmy..."
Klaudia miała poważny wypadek

Uczestniczka programu "Bitwa na głosy", Klaudia Hendel, walczy o życie! 20-latka miała wypadek samochodowy pod Pabianicami. Doznała bardzo poważnych obrażeń. Niedawno została wybudzona ze śpiączki farmakologicznej. Wspiera ją m.in. Andrzej Piaseczny. To w jego drużynie występowała Klaudia.   Poważny wypadek uczestniczki "Bitwy na głosy" Mama Klaudii, pani Edyta, o wypadku córki dowiedziała się od jej chłopaka. Dziewczyna wracała z Wrocławia do rodzinnego domu BlaBlaCarem. Jej tata miał ją odebrać z Kielc. Kiedy nie dojechała na miejsce o właściwiej godzinie, rodzice zaczęli do niej dzwonić. Nie odbierała, nie było z nią kontaktu: Przed godziną piętnastą zaczęliśmy dzwonić do kierowcy, który zabrał Klaudię do Kielc. Był sygnał łączenia ale nikt nie odbierał. Napisałam sms - a, ale też nie było odzewu. Wtedy chłopak Klaudii przypomniał sobie, że córka ma w telefonie wgraną aktualizację i zobaczył, że cały czas stoi na autostradzie. Zaczął szukać w Internecie i znalazł zdjęcie wypadku. Zobaczył na zdjęciu busa, a w nim walizkę mojej córki. Zadzwonił do mnie i powiedział, że Klaudia miała wypadek pod Pabianicami - mówi mama Klaudii w echodnia.eu.  Zobacz:  Nie żyje jeden z uczestników "Bitwy na Głosy". Przegrał walkę z poważną chorobą Okazało się, że kierowca, z którym wracała Klaudia, stracił panowanie nad autem i wbił się w metalową barierę. 6 osób trafiło do szpitala. Uczestniczka show TVP doznała bardzo poważnych urazów: Klaudia była reanimowana i dotarła do szpitala helikopterem. Była w niezwykle ciężkim stanie. Lekarze wycieli jej kawałek śledziony, kawałek żołądka, kawałek wątroby, miała poobijane nerki, przebite żebrami płuca, zmiażdżoną lewą część klatki piersiowej i całkowicie wyrwaną z barku rękę. Lekarze wstawiali jej bajpasy, ponieważ doszło do przerwania tętnicy i...

Nie żyje Piotr Jacyno z Bitwy na Głosy
Newsy
Nie żyje jeden z uczestników "Bitwy na Głosy". Przegrał walkę z poważną chorobą
Niestety, tej bitwy nie udało się wygrać...

Piotr Jacyno, 31-letni wokalista i harcerz z Malborka przegrał walkę z chorobą. Uczestnik "Bitwy na głosy" z 2012 roku w drużynie Ryszarda Rynkowskiego   chorował od roku na białaczkę limfoblastyczną. Zobacz:  Objawy ostrej białaczki limfoblastycznej a objawy przewlekłej białaczki limfocytowej "Chcę Wam powiedzieć, że Piotr Jacyno odszedł dziś o godzinie 11..." - taki wpis pojawił się na facebookowym profilu drużyny Ryszarda Rynkowskiego z  "Bitwy na głosy". Piotr był nazywany przez przyjaciół "Boczkiem". W "Bitwie na Głosy" wykonał m.in. utwór "Snu o Victorii" grupy Dżem. Po tym występie Jacyno otrzymał od Rynkowskiego nową gitarę akustyczną. Przyjaciele z drużyny Rynkowskiego zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy na leczenie Piotra. Organizowano koncerty i aukcje. Niestety, dziś - 3 kwietnia - Piotr Jacyno odszedł.  Posłuchajcie jednego z najlepszych wykonań Piotra z programu: Zobacz także:  Ryszard Rynkowski oburzony ostatnimi doniesieniami na swój temat: "Zrobiono ze mnie pijaka i desperata"! Piotr Jacyno miał ledwie 31 lat.   Piotr Jacyno przegrał walkę z chorobą. Piotr w Bitwie na Głosy był w drużynie Rynkowskiego.

Anna Kalczyńska miała wypadek w Tyrolu - na Facebooku pokazała zdjęcia
Facebook/Anna Kalczyńska
Newsy
Anna Kalczyńska miała wypadek na majówce! Śmigłowiec ratowniczy przetransportował ją do szpitala
Co się stało?

Poważny wypadek z udziałem Anny Kalczyńskiej! Popularna prezenterka zamieściła na swoim Facebooku opis zdarzenia i zdjęcia. Rannych było więcej!   Wypadek Anny Kalczyńskiej Anna Kalczyńska wyjechała na majówkę do Austrii. Korzystając z wolnego postanowiła poszusować na alpejskich stokach. Ale sielanka w Tyrolu mogła zakończyć się tragicznie! Na swoim profilu na Facebooku, pokazała kilka zdjęć. W tym również ze szpitalnego łóżka! Opisała również, co się wydarzyło! Tak się dla mnie zakończyła majóweczka 2017. Mogło być gorzej. Gdybym nie miała kasku, suma prędkości moja i Pana, który we mnie wjechał nie tylko pozbawiła by mnie przytomności na kilka minut ale pewnie zdrowia. Wyobraźcie sobie, żona tego Pana zatrzymała się przy nim i wtedy wjechała w nią córka, łamiąc jej kolano, otwarcie. Także...świętujcie ostrożnie, Kochani - napisała na swoim profilu.   Do tego opisu dołączyła zaś dość dramatyczne zdjęcia. Pierwsze - z akcji ratunkowej na stoku. Z góry dziennikarkę zabrał śmigłowiec ratowniczy.   Majówka Anny Kalczyńskiej zakończyła się w szpitalu!   Jako szpitalną lekturę pani Ania wybrała książkę Jo Nesbo pod dość znaczącym w tej sytuacji tytułem "Krew na śniegu"...   Zobacz też:  Anna Kalczyńska wygląda jak 20-latka, a tak naprawdę... Ile ma lat? Zobacz oś czasu gwiazdy! Annie Kalczyńskiej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i kraju!   Zobacz jej post na Facebooku:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner