Klaudia Halejcio dwa miesiące temu po raz pierwszy została mamą i nie ukrywa, że Nel zmieniła jej życie i stała się dla dla młodych rodziców całym światem. Para zdecydowała się nawet wyprowadzić z centrum Warszawy w spokojniejsze miejsce i wybrali willę z imponującym ogrodem wartą 9 milionów złotych. Ostatnio Klaudia Halejcio była mocno zajęta przeprowadzką i urządzaniem się w nowym domu, a tym razem pochwaliła się rodzinną sesją z partnerem Oskarem i córką. Na tych zdjęciach zdecydowanie widać, kto jest gwiazdą! Cała rodzina ma co świętować!

Reklama

Klaudia Halejcio pokazała piekną sesję z córką. Nel ma już 2 miesiące!

Klaudia Halejcio w mediach społecznościowych od czasu do czasu pokazuje urocze zdjęcia małej Nel. Dziewczynka w sieci zbiera masę komplementów i trzeba przyznać, że jest bardzo podobna do mamy. Od jej narodzin minęły już dwa miesiące i z tej okazji gwiazda "Pierwszej miłości" pochwaliła się wyjątkową sesją.

Mamo, Tato! Mam już 2 miesiące!
????????‍????‍????❤️ #nel

Internauci są zachwyceni rodzinną sesją Klaudii Halejcio z partnerem, Oskarem i małą Nel. Na komplementy zasłużyła nie tylko dziewczynka, ale również rodzice, którzy wyglądają na bardzo zakochanych.

- Ostatnie zdjęcie jest the Best! MINA MALUTKIEJ NEL BEZCENNA ????
- Matko ile miłości bije z tych zdjęć????????
- Nel na ostatnim zdjęciu jak typowy Leniwiec na drzewie ???? Piękne zdjęcia❤️
- Nel na ostatnim zdjęciu zdecydowanie wygrywa! ????????

Zobacz także: Klaudia Halejcio pochwaliła się imponującą garderobą! Jest naprawdę ogromna

Na ostatnim zdjęciu Klaudia Halejcio i jej partner czule na siebie patrzą, ale to Nel skradła to zdjęcie. Gwiazda "Pierwszej miłości" zdradziła, że jej córka uwielbia być w ten sposób noszona przez swojego tatę i błyskawicznie zasypia.

Zobacz także

- jej ulubiona pozycja. Jak Oskar ja tak weźmie … parę minut i odpływa ???????? trwa to ???????? do czasu zmiany pozycji ???? ale zawsze ????

Sami spójrzcie na to urocze zdjęcie! To ostatnia fotografia wzbudzała najwięcej emocji...

Córeczka Klaudii Halejcio na stałe zagościła na Instagramie swojej mamy. Aktorka w relacjach pokazuje, jak wygląda codzienność młodej mamy.

Instagram/Klaudia Halejcio
Reklama

Klaudia Halejcio i jej partner Oscar niedługo po narodzinach córeczki zdecydowali się przeprowadzić do nowego domu. Willa z imponującym ogromem kosztowała 9 milionów złotych, a jej wnętrza robią ogromne wrażenie.

Reklama
Reklama
Reklama