W jej życiu nie ma czasu na nudę! Trzy miesiące temu Klaudia Halejcio po raz pierwszy została mamą. Razem z narzeczonym Oskarem Wojciechowskim powitali na świecie córkę, której dali na imię Nel. O tym fakcie aktorka poinformowała swoich fanów w social mediach, publikując zabawne nagranie, na którym tańczy do piosenki Michaela Jacksona razem z maleństwem. Klaudia zdradziła przy okazji, że dziewczynka przyszła na świat 2 czerwca i zrobiła to... tanecznym krokiem!

Reklama

Jesteśmy już razem ????????‍????❤️
#kochamnajmocniej ???? #swiezoupieczonamama - napisała na Instagramie Klaudia Halejcio

Ale narodziny córki były dopiero początkiem zmian w jej życiu. Kilka tygodni później gwiazda i jej partner przeprowadzili się do nowego, luksusowego domu. Teraz Halejcio w rozmowie z "Party" zdradziła, czy są gotowi na kolejny krok - ślub! Udało im się już ustalić datę uroczystości?

Klaudia Halejcio wychodzi za mąż?

Ostatnio Klaudia Halejcio pojawiła się na gali Flesz Fashion Night. Tego wieczoru aktorka włożyła zaprojektowaną specjalnie na tę okazję suknię marki Just Paul. Efekt? Trudno było oderwać od niej wzrok. Wyglądała zjawiskowo – szczupła sylwetka, perfekcyjny makijaż i... brak sladów zmęczenia. Aż trudno było uwierzyć, że zaledwie trzy miesiące temu urodziła dziecko. Jak się czuje w roli mamy?

Każdy dzień macierzyństwa mnie czymś zaskakuje. Walczę ze zmęczeniem, ale jestem bardzo szczęśliwa i cieszę się z chwil, które teraz mamy z Nel dla siebie – zdradziła „Party” aktorka.

Niedawno Klaudia Halejcio i jej partner Oskar Wojciechowski przeprowadzili się do wymarzonego domu, wartego 9 milionów złotych. Jednak plotki, jakoby para kupiła ekskluzywną willę za gotówkę, okazały się przesadzone. Okazuje sie, że zakochani wzięli na nieruchomość kredyt i będą go spłacać przez 30 lat.

"(...) kredyt podpisałam, nie wiedziałam co, ale rozłożone na 30 lat, wspólnie więc spoko - wyznała rozbawiona aktorka. - Trzeba spłacać co miesiąc, jak nie to masz przerąbane", przyznała w jednym z wywiadów.

Nowy dom był jednak świadomą decyzją pary.

Chcieliśmy zacząć nowy etap w naszym życiu już we troje – tłumaczy Klaudia.

Czy kolejnym ich krokiem będzie ślub? Trzeba przyznać, że w sukni ślubnej Klaudia Halejcio wyglądałaby zjawiskowo. Debiut w roli roli panny młodej ma już za sobą – w wakacje poprowadziła jedną z największych imprez wakacyjnych Polsatu, ubrana właśnie w weselną kreację! Czy tę właściwą też już szyje i wie, jak będzie wyglądało wesele jej marzeń?

Plany zawsze są. Gdy nabiorą realnych kształtów, na pewno o tym poinformuję – mówi Hajelcio.

AKPA

Zobacz także: Klaudia Halejcio poznała partnera dzięki znanej aktorce! Poznaj historię ich miłości.

Więcej o Klaudii Halejcio przeczytasz w nowym "Party".

Klaudia Halejcio trzy miesiące temu została mamą. Córeczka Nel jest jej oczkiem w głowie. choć dziewczynka jest jeszcze malutka, aktorka powoli wraca do pracy. Jest też w ciągłym kontakcie z fanami – za pomocą social mediów regularnie informuje fanów o tym, co dzieje się w jej życiu.

Instagram/klaudiahalejcio
Reklama

Klaudia Halejcio i jej partner Oskar Wojciechowski niedawno przeprowadzili się do nowego domu. Jak podkreślają, zależało im, by zacząc nowy etap życia już we troje. Są ze sobą szczęśliwi i myślą o ślubie, konkretnej daty jednak jeszcze nie ustalili.

Zobacz także
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama