Party Stories
Kinga Rusin pochwaliła się fotkami z Paryża
ONS
Newsy

Kinga Rusin z partnerem wybrali się do Paryża. Zobaczcie ZDJĘCIA z ich romantycznej podróży!

Kinga Rusin pochwaliła się fotkami ze swoim partnerem! Gwiazda TVN do tej pory unikała pokazywania  w sieci wspólnych zdjęć z Markiem Kujawą, z którym związana jest już od sześciu lat, tym razem jednak zrobiła wyjątek. Para wybrała się na romantyczną wyprawę do Paryża. Widać, że Kinga Rusin u boku ukochanego promienieje!

Ludzie to zwierzęta stadne. Raźniej, weselej i ciekawiej iść wspólnie przez życie. Truizm i banał, ale każdy marzy o dobrym związku, żeby kochać i być kochanym. Każdy potrzebuje miłości, akceptacji, szacunku i przyjaźni - ponad rok temu w rozmowie z magazynem Viva! Kinga Rusin komentowała swój związek.

Zobaczcie, jak Kinga Rusin w towarzystwie partnera, Marka Kujawy,  bawiła się w Paryżu! Czekamy na kolejne zdjęcia zakochanej pary ;)

 

Zobacz także: Co dać na wesele?

 

Kinga Rusin z partnerem w Paryżu.

Kinga Rusin pochwaliła się fotkami z Paryża
Instagram

 

Para wybrała się w podróż do Francji.

Kinga Rusin pochwaliła się fotkami z Paryża
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kinga Rusin szykuje się do ślubu?
East News/ONS
Newsy
Kinga Rusin szykuje się do ślubu?! Gwiazda TVN komentuje: "Chciałabym, by coś się zmieniło"

Kinga Rusin szykuje się do ślubu? Media już od kilku tygodni donoszą, że gwiazda TVN planuje ślub ze swoim partnerem Markiem Kujawą. Ostatnio pojawiły się informacje, że para zaręczyła się podczas romantycznej podróży do Francji, a atmosferę podgrzały zdjęcia pięknej Kingi Rusin z premiery jej książki "Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik". Prowadząca Dzień Dobry TVN zaprezentowała się bowiem w białej, koronkowej kreacji przypominającej suknię ślubną. Czyżby Kinga Rusin rzeczywiście planowała wyjść za mąż? Nic bardziej mylnego. Dziennikarka zdementowała krążące plotki w rozmowie z Faktem. Zobacz także: Kinga Rusin z partnerem wybrali się do Paryża. Zobaczcie ZDJĘCIA z ich romantycznej podróży! W moim życiu prywatnym nic się nie zmienia. W ogóle nie myślę o takich rzeczach jak ślub. Specjalnie ubrałam się w taką a la suknię ślubną, by ludzie mnie zauważyli i poniosło się dalej moje przesłanie - przyznała Kinga Rusin. Okazuje się również, że dochód ze sprzedaży swojej książki Kinga Rusin zamierza przeznaczyć na ratowanie sów! Zamiast u mnie, chciałabym, by coś się zmieniło w życiu Polski. Na tym chcę się skupić. Myślicie, że Kinga Rusin zdecyduje się kiedyś na ślub z Markiem Kujawą?   Zobacz także: Czy nastolatki mogą wziąć ślub?   Kinga Rusin zdementowała plotki o swoim ślubie. Gwiazda TVN i Marek Kujawa są parą już od 6 lat.

Kinga Rusin z partnerem
Instagram
Newsy
Z okazji rocznicy Kinga Rusin pokazała zdjęcia z partnerem, Markiem Kujawą! "Zasypiam i budzę się uśmiechnięta"

Kinga Rusin na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z partnerem! To już 10 lat odkąd dziennikarka jest z Markiem Kujawą. Prezenterka, mimo dużych zmian w życiu zawodowym, jest bardzo szczęśliwa. Widać, że wiele radości w życiu dostarcza jej ukochany. Zobaczcie sami jak pięknie razem wyglądają.  Zobacz także:  Moda na jesień 2020. Kinga Rusin nie rozstaje się z tym dodatkiem! Ma też go Anna Lewandowska Kinga Rusin pokazała zdjęcie z partnerem! "Od 10 lat zasypiam i budzę się uśmiechnięta" Kinga Rusin ostatnio zdecydowała się na odważne zmiany w swoim życiu. Po 15 latach pożegnała się z pracą w "Dzień Dobry TVN" i wygląda na to, że teraz będzie skupiać się na dalszym rozwoju swojej marki kosmetycznej. Marek Kujawa jest nie tylko partnerem życiowym Kingi Rusin, ale także biznesowym, który razem ze swoją partnerką prowadzi firmę.  Rusin i Kujawa poznali się na wakacjach na Rodos. Początkowo nic nie wskazywało na to, że dziennikarka zdecyduje się na związek z adwokatem - miłość jednak przyszła z czasem. W wywiadzie dla Vivy! Kinga Rusin opowiedziała, jak piękna relacja łączy ją z partnerem. Zmienił moje życie o 180 stopni. Pokazał nie tylko mi, ale z czego się najbardziej cieszę, moim córkom, na czym polega partnerstwo. Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem. Na tym, żeby nigdy nie walczyć, kto jest ważniejszy. Żeby cały czas wspierać poczucie wartości drugiej osoby. Żeby być miłym. Proste rzeczy, które wydają się oczywistością, ale które rzadko wprowadzamy w życie. [...] Nie kłócimy się. Oboje jesteśmy bardzo temperamentni, mamy bardzo mocne charaktery. Marek mnie nauczył – jest zawodowym negocjatorem – używania argumentów nawet wtedy, gdy emocje szaleją. Nigdy nie używamy skrajnych słów, których...

Kinga Rusin i Marek Kujawa planują ślub?
ONS
Newsy
Kinga Rusin zaręczyła się z Markiem Kujawą?! "Kinga i Marek szczerze się kochają"

Kinga Rusin i Marek Kujawa planują ślub? Po tym, jak prowadząca "Dzień Dobry TVN" i jej partner wybrali się w romantyczną podróż do Francji, prasa zastanawiała się, czy to właśnie tam Marek Kujawa oświadczy się dziennikarce. Medialne plotki o zaręczynach pary i ewentualnym ślubie skomentowała w rozmowie z "Na żywo" znajoma Kingi Rusin. Czyżby medialne doniesienia o planowanym ślubie okazały się prawdziwe?   Zobacz także: Kinga Rusin z partnerem wybrali się do Paryża. Zobaczcie ZDJĘCIA z ich romantycznej podróży! Kinga i Marek szczerze się kochają, ale urzędowy papier nie jest im do niczego potrzebny. Wyjazd do Paryża miał poprawić humor Kindze po ostatnich stresujących tygodniach. Tabloid zauważa, że Kinga Rusin ma za sobą kilka niezbyt przyjemnych sytuacji. Gwiazda m.in. zerwała współpracę z osobami, z którymi do tej pory tworzyła swoją markę kosmetyczną Pat&Rub, a na dodatek w stacji TVN pojawiła się jej była przyjaciółka Hanna Lis. Po stresujących tygodniach Marek Kujawa postawił więc zabrać swoją ukochaną w romantyczną podróż, podczas której mogła zapomnieć o wszystkich problemach.   Zobacz także: Zaręczyny przy rodzicach – cztery wskazówki   Kinga Rusin i Marek Kujawa nie zaręczyli się we Francji. Para jest razem już od sześciu lat.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner