Kinga Rusin 9 marca obchodzi swoje 46. urodziny! Czas dla gwiazdy "Dzień Dobry TVN" zatrzymał się chyba w miejscu! Rusin z każdym dniem wygląda coraz piękniej i młodziej, trudno uwierzyć że jest już po czterdziestce!

 

Więcej: Ciężarna Ania Lewandowska używa kremów... Kingi Rusin! Zadowolona gwiazda TVN komentuje: "Wie co dobre!"​

 

A jak zaczęła się kariera pięknej dziennikarki? Rusin w latach 90. pojawiła się w Telewizji Polskiej jako prowadząca program „Teleekspress”. Wyszła za mąż za Tomasza Lisa – początkującego dziennikarza, z którym na kilka lat wyjechała do USA. Niestety, ich małżeństwo w 2006 roku się rozpadło. Po powrocie Rusin nawiązała współpracę ze stacją TVN, gdzie występowała jako prowadząca oraz jurorka programów muzycznych i tanecznych, m.in. „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Najbardziej znana jest z programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”, gdzie występowała z Bartoszem Węglarczykiem, Marcinem Mellerem i Piotrem Kraśko. W 2006 roku Kinga razem ze Stefanem Terrazzino wygrała 4. edycję „Tańca z Gwiazdami”, a na jesieni 2016 roku poprowadziła reality show "Agent - Gwiazdy", który na wiosnę 2017 roku powróci z drugim sezonem.

 

Prywatnie jest mamą dwóch córek – Poli i Igi oraz miłośniczką jazdy konnej.

 

Zobacz też: Piotr Kraśko jest rozpieszczany przez kobiety. Kinga Rusin zdradziła, co dzieje się w DDTVN: "Masakra jakaś"​

 

Więcej: 8 KILO W TRZY MIESIĄCE! KINGA RUSIN NOSI TERAZ ROZMIAR... 34. WIEMY, JAK TO ZROBIŁA!​

 

Kinga Rusin ma dziś urodziny. Sto lat!

Kinga Rusin
VIPHOTO/EAST NEWS

 

Bardzo się zmieniła?

Kinga Rusin
ONS

Więcej na temat Kinga Rusin Oś czasu Party