Kinga Duda przed ślubem nie zamieszka z chłopakiem
ONS

Kinga Duda nie zamieszka z chłopakiem przed ślubem: "Kościół daje w tej materii dobre rady"

Kinga Duda przed ślubem nie zamieszka z chłopakiem
ONS

Kinga Duda nie będzie mieszkać z chłopakiem. O tym, że córka prezydenta dopiero po ślubie zamieszka z ukochanym poinformował Jan Duda, ojciec Andrzeja Dudy. Dziadek prezydentówny w rozmowie z tygodnikiem "Dobry Tydzień" zdradził, że Kinga Duda postępuje zgodnie z nauczaniem kościoła.

Ojciec prezydenta nie ukrywa, że bardzo polubił chłopaka wnuczki i już nie może się doczekać ich ślubu.

- Kościół daje w tej materii dobre rady. Całe jego nauczanie jest po to, żebyśmy mieli z życia satysfakcję, żebyśmy byli szczęśliwi. Jeśli ktoś jest mądry, pojmie to, nie zrobi niczego, co mu zaszkodzi. To jest prawdziwa miłość. Karol często odwiedza nas z Kingą. To miły, kulturalny i ułożony chłopak. Życzę im z całego serca, żeby byli szczęśliwi i żeby się pobrali. Gdy tak na nich patrzę, przypominają mi się moje młodzieńcze lata i miłość do mojej przyszłej żony, Janiny.

Kinga Duda po tym jak nie zdecydowała się przeprowadzać z rodzicami do Pałacu Prezydenckiego mieszka teraz sama w Krakowie. Jej ukochany studiuje medycynę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ich związek wydaje się być bardzo poważny - z pewnością świadczą o tym minione wakacje, kiedy razem z rodzicami wybrali się na urlop do Toskanii.

 

Czekamy więc na informacje o ślubie Kingi Dudy i jej chłopaka. Będzie o nim głośno!
Zobacz również: Kinga Duda weźmie ślub? Znamy nowe fakty na temat jej związku!

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda z rodzicami

 

Więcej na temat Andrzej Duda Kinga Duda
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51