Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kinga Duda w czarnej sukience
Newsy

Skromna Kinga Duda na Światowych Dniach Młodzieży. Jak się prezentowała?

Zobacz zdjęcia!

Kinga Duda pojawiła się na  Światowych Dniach Młodzieży! Córka pary prezydenckiej również była obecna w Krakowie podczas przyjazdu papieża Franciszka. To niezwykle ważne wydarzenie dla Polaków, ale tez ludzi z całego świata, którzy licznie przyjechali do Polski. W środę papież Franciszek zabrał głos i przemówił do wiernych ze słynnego okna w kamienicy na Franciszkańskiej 3. To tam zawsze Jan Paweł II dodawał otuchy wiernym i zapoczątkował tradycję tego typu wystąpień.

 

W czwartek z kolei papież Franciszek odprawił mszę, w czasie której doszło do nieszczęśliwego wypadku. Duchowny potknął się o schodek w wyniku czego przewrócił się przy tłumie zgromadzonych wiernych i głowie państwa. Na szczęście papieżowi Franciszkowi nic się nie stało.

 

We wszystkich tych wydarzeniach uczestniczyła Kinga Duda, której fotoreporterzy zrobili kilka zdjęć. Niestety na żadnym z nich nie jest w towarzystwie rodziców. Zobaczcie zdjęcia!

 

Zobacz: To o nim mówił wczoraj papież Franciszek! Kim był zmarły Maciej Cieśla - wolontariusz ŚDM?

 

Kinga Duda na Światowych Dniach Młodzieży

Kinga Duda fryzura

 

Kinga Duda witała papieża

Kinga Duda w czarnej sukience

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kinga Duda w czarnej sukience
East News
Newsy
Kinga Duda się zaręczyła?! Kancelaria prezydenta odpowiedziała
Kinga Duda się zaręczyła?! Kancelaria prezydenta odpowiedziała

Jaka jest prawda?

Robert Lewandowski na audiencji u papieża
Facebook
Newsy
Papież Franciszek w przyszłym roku odwiedzi Polskę! Potwierdził to... przez Internet
Kiedy będzie można Go spotkać?

Okazją do wizyty głowy kościoła w Polsce będą Światowe Dni Młodzieży , które dokładnie za rok odbędą się w Krakowie .   Papież Franciszek potwierdza wizytę w Polsce   O tym, że papież Franciszek będzie uczestniczył w Światowych Dniach Młodzieży było wiadome już od jakiegoś czasu. Jednak dzisiejsze potwierdzenie rozwiało wszelkie wątpliwości. Papież na oczach wiernych zebranych na Placu Świętego Piotra i uczestniczących w modlitwie Anioł Pański dokonał tego w oknie Pałacu Apostolskiego za pomocą tabletu !!! Wcześniej poinformował, że właśnie rozpoczęto rejestrację uczestników XXXI Światowych Dni Młodzieży, by za chwilę osobiście zarejestrować się jako pielgrzym .   Pomogło mu w tym dwoje młodych Polaków, którzy skorzystali z zaproszenia i stanęli u Jego boku w oknie Pałacu.   Pierwsza wizyta papieża Franciszka w Polsce   31. Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Krakowie w dniach 26 lipca - 31 lipca 2016 roku . Będzie to pierwsza wizyta papieża Franciszka w Polsce. Czy po raz kolejny spotka się z Robertem Lewandowskim ? A może z ekipą "Dzień dobry TVN" , który to program śledzi ? :)        

Monika Olejnik, papież Franciszek
ONS
Newsy
Monika Olejnik napisała post o papieżu Franciszku. Nikt się nie spodziewał po niej takich słów!
Bardzo szczery wpis!

Monika Olejnik jest zachwycona papieżem Franciszkiem! Dziennikarka zamieściła na swoim profilu bardzo pochlebny post o papieżu. Wiele osób było zaskoczonych jej słowami. Jednak sporo fanów dziennikarki podziela jej opinię. Monika Olejnik uważa, że papież Franciszek w czasie Światowych Dni Młodzieży wzbudza ogromny szacunek. (Polecamy: Wiara czyni cuda – zdrowienie siłą woli ) Od Papieża Franciszka bije Piękno. Dobrze, że to On przemawiał na Jasnej Górze nie politycy. Mam nadzieję, że nawet Ci którzy nie uznawali Jego roli jako Papieża, zaczną szanować Franciszka. Cuda się zdarzają - napisała Monika Olejnik na swoim profilu. Pod postem dziennikarki pojawiło się ponad pięć tysięcy polubień! To znak, że Polacy pokochali papieża Franciszka, a jego wizyta w Polsce tylko utwierdza ich w sympatii.   Zobacz też: Kinga Duda kontra... Agata Duda! Która wyglądała lepiej podczas spotkania z papieżem? POJEDYNEK   Post Moniki Olejnik o papieżu Franciszku.   Dziennikarka jest zachwycona postacią papieża.   I nic dziwnego! Papież Franciszek wzbudza ogromną sympatię.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner