Kazik broni Dody
Newsy

Kazik o Dodzie: Generuje medialną ruchawkę

Zazdrości jej?

Kazik Staszewski który od kilkunastu lat cieszy się popularnością wśród fanów muzyki niekomercyjnej został zaproszony do rozmowy z gazetą "Wprost". O dziwo, zamiast o muzyce i planach zawodowych rozwodził się na temat... Dody. Stwierdził, że jego twórczość jest bardziej edukująca niż piosenki Rabczewskiej, chociaż sam nigdy nie słuchał jej muzyki.

- Niedługo będę jej sąsiadem. Przeprowadzamy się i dowiedziałem się, że tam mieszka. A co do jej muzyki, to nie jestem w stanie zanucić ani jednej piosenki.

Mimo dystansu do twórczości Dody, Kazik broni jednak gwiazdę w związku z wyrokiem skazującym za słowa o autorach Biblii:

- O Dodzie wiem, bo ona generuje medialną ruchawkę i fajnie, że to się dzieje. Byłem też za nią, kiedy skazywał ją sąd, bo nie rozumiem, jak za głoszenie poglądów można powoływać kogoś przed oblicze sądu.

Popieracie zdanie Kazika? Przypomnijmy, że sama Doda odwołała się z wyrokiem sądu do europejskiego trybunału praw człowieka.

Zobacz: "Jestem ofiarą religijnych oszołomów"

"The Voice of Poland": Kto będzie w jury? Doda: "Słyszałam, że Marina ma tam usiąść!"

Agnieszka Woźniak-Starak w dzwonach
Newsy
Zapadł wyrok w sprawie Agnieszki Woźniak-Starak i ojca Dody! Kto wygrał w sądzie? Poznaj szczegóły!
Zapadł wyrok w sprawie Agnieszki Woźniak-Starak i ojca Dody! Kto wygrał w sądzie? Poznaj szczegóły!

Agnieszka Woźniak-Starak wygrała w sądzie z Pawłem Rabczewskim!  Na swoim profilu Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się wyrokiem sądu w sprawie, którą wytoczył jej Paweł Rabczewski. Czego dotyczyła? Otóż w programie "Na językach" pojawił się reportaż dotyczący nieślubnej córki ojca Dody. Dziewczyna udzieliła w nim wywiadu, w którym wyznała, że z Pawłem Rabczewskim nie utrzymuje kontaktu.  Tata Dody pozwał TVN i Agnieszkę Woźniak-Starak. Agnieszka Woźniak-Starak wygrała w sądzie z ojcem Dody Z wyroku sądu wynika, że Agnieszka Woźniak-Starak przegrała w pierwszej instancji, ale odwołała się i sąd przyjął jej apelację. Teraz dziennikarka pochwaliła się zwycięstwem na swoim Instagramie. Zgodnie z wyrokiem Paweł Rabczewski musi na jej konto wpłacić 7150 złotych. Przypomnijmy, że po wyemitowaniu tego materiału doszło do słynnej bójki w toalecie w Chorzowie, podczas której Doda stanęła w obronie rodziny i zaatakowała Agnieszkę Woźniak-Starak. Zobacz:  Co ze sprawą Doda kontra Szulim? Zapytaliśmy jedną ze stron   Agnieszka Woźniak-Starak wygrała w sądzie z ojcem Dody Paweł Rabczewski musi pokryć koszty procesu Agnieszka Woźniak-Starak wygrała w sądzie

Kuba Wojewódzki w marynarce
Newsy
Kuba Wojewódzki skomentował wyrok sądu w sprawie Dody i Agnieszki Szulim! Po czyjej jest stronie?
Kuba Wojewódzki skomentował wyrok sądu w sprawie Dody i Agnieszki Szulim! Po czyjej jest stronie?

Kuba Wojewódzki skomentował wyrok sądu w sprawie rzekomego pobicia Agnieszki Woźniak-Starak przez Dodę! Jak co środę w "Polityce" pojawiła się rubryka dziennikarza, w której komentuje bieżące wydarzenia z show-biznesu. Tym razem Kuba Wojewódzki odniósł się do ostatniego wyroku sądu w jednej z najgłośniejszych spraw - chorzowskiej afery z udziałem Agnieszki Woźniak-Starak i Dody.   Kuba Wojewódzki o wyroku w sprawie Dody i Woźniak Starak! Dziennikarka oskarżyła wokalistkę o pobicie w toalecie. Proces ciągnął się dość długo, ale w końcu zakończył się wyrokiem uniewinniającym Dodę. Mało tego, piosenkarka żąda teraz od Agnieszki Woźniak-Starak milionowego odszkodowania za straty moralne. Jak wyrok sądu skomentował showman? Kolejny etap potyczki pomiędzy Dodą a Agnieszką Szulim. Po dwóch i pół roku od pojedynku w katowickiej toalecie sąd  apelacyjny umorzył sprawę o naruszenia nietykalności osobistej Agnieszki. Tym samym triumfuje stara zasada. Co się dzieje w kiblu, niech tam zostanie. Przypomnijmy, że to druga sprawa, którą Agnieszka Woźniak-Starak przegrała. Kilka miesięcy temu sąd wydał wyrok w sprawie zniesławienia rodziców Dody w programie "Na językach", który nie był korzystny dla dziennikarki.   Zobacz: Doda skomentowała wyrok w sprawie pobicia Agnieszki Szulim! Chce teraz sama pozwać dziennikarkę! Za co? Kuba Wojewódzki skomentował wyrok w sprawie Dody i Agnieszki Szulim. Doda została uniewinniona!   Więcej o konflikcie Dody i Agnieszki - w nowym Party.

Katolicy protestują przeciwko Dodzie
ONS
Newsy
Katolicy PRZEPROSILI Dodę! Skąd ta zmiana?
Artystka postawiła na swoim

Doda na opinię kontrowersyjnej gwiazdy i skandalistki pracowała przez niemal całą swoją karierę. Jej wypowiedzi, teledyski i koncerty wciąż wzbudzają wiele kontrowersji, a w ostatnich latach najczęściej bojkotują ją organizacje katolickie. Przypomnijmy: Katolicy chcą odwołać koncert Dody! Mimo głośnych protestów i petycji, 11 sierpnia Doda dała show w Klwowie, na którym pojawiło się około 25 tysięcy osób, co jest spektakularnym wynikiem. Artystka nie odpuściła jednak w sprawie bezpodstawnych oskarżeń, które pojawiały się pod jej adresem - szczególnie tych mówiących o znieważaniu uczuć religijnych w trakcie jej koncertów. I udało się! Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Klwowie wystosował właśnie oficjalne pismo, w którym przeprasza Dodę i przyznaje, że występy gwiazdy są apolityczne i areligijne. W wystosowanym przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Klwowie proteście przeciw koncertowi p. Doroty Rabczewskiej, który miał miejsce w naszej miejscowości w dniu 11.08.2013, użyliśmy sformułowania, iż artystka w przeszłości obrażała na koncertach uczucia religijne katolików, m.in. swoimi wypowiedziami o Piśmie św., za co została skazana prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego w Warszawie w 2012 r., gdy tymczasem wspomniany wyrok faktycznie nie odnosił się do zachowań podczas koncertów, lecz słów wypowiedzianych na temat Biblii w wywiadzie udzielonym przez p. Dorotę Rabczewską dla serwisu internetowego „Dziennik.pl”. Przepraszamy zatem za błędną informację w tej kwestii - czytamy w oświadczeniu na www.ak.radom.pl Sukcesem Doda pochwaliła się na swoim Facebooku. Myślicie, że katolicy przestaną nawoływać do odwoływania koncertów piosenkarki w przyszłości? Zobacz: Jest diagnoza lekarzy w sprawie Dody. Nie wygląda najlepiej Najlepsze momenty trasy Dody "Fly High Tour":

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik