Kayah zarobiła aż 12 tysięcy za opublikowanie trzech statusów na Facebooku? Takie zaskakujące rewelacje podaje dziś "Fakt". Wokalistka podpisała umowę z Gdańskiem na promowanie nadmorskiego miasta na swojej stronie internetowej. Do grudnia ma tam zamieścić około 20-30 wpisów. Do tej pory pojawiło się ich zdecydowanie mniej.

Reklama

Wokalistka zdecydowała się na swoim Facebooku promować Gdańsk oraz bursztyny bałtyckie. Profil artystki ma ponad 115 tys. polubień, a więc radni byli przekonani, że będzie to znakomita reklama:

Umowa przewiduje minimum jeden wpis w tygodniu, związany z bursztynem bałtyckim lub Gdańskiem, światową stolicą bursztynu. Dzięki niej chcemy popularyzować wiedzę o bursztynie i szlakach bursztynowych. Zasięg każdego wpisu to od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy osób. Przewidujemy, że do 15 grudnia zamieścimy 20-30 wpisów. - mówi w Dzienniki Bałtyckim rzecznik prezydenta miasta Antoni Pawlak

Tabloid policzył, że Kayah umieściła do tej pory tylko trzy takie wpisy. Mało tego - nie cieszą się one dużą popularnością.

Jak jest naprawdę? Management nie chce komentować sprawy.

Zobacz także

Zobacz także: Kayah świętowała 48. urodziny! Wiemy, jak spędziła urodzinowy wieczór

Kayah promuje Gdańsk na Facebooku

Bursztynowa Komnata - jedna z największych tajemnic wciąż nieodgadnięta.. Czy kiedyś się odnajdzie?Wiele bym dała, żeby zobaczyć to dzieło gdańskich mistrzów w oryginale.
Posted by Kayah on 8 listopada 2015

Reklama

Kayah zarobiła 12 tys. za 3 wpisy?

Reklama
Reklama
Reklama