Kayah zarabia kilkanaście tysięcy za wpisy na Facebooku

Kayah zarobiła 12 tysięcy złotych za... 3 wpisy na Facebooku!

Kayah zarabia kilkanaście tysięcy za wpisy na Facebooku

Kayah zarobiła aż 12 tysięcy za opublikowanie trzech statusów na Facebooku? Takie zaskakujące rewelacje podaje dziś "Fakt". Wokalistka podpisała umowę z Gdańskiem na promowanie nadmorskiego miasta na swojej stronie internetowej. Do grudnia ma tam zamieścić około 20-30 wpisów. Do tej pory pojawiło się ich zdecydowanie mniej.

Wokalistka zdecydowała się na swoim Facebooku promować Gdańsk oraz bursztyny bałtyckie. Profil artystki ma ponad 115 tys. polubień, a więc radni byli przekonani, że będzie to znakomita reklama:

Umowa przewiduje minimum jeden wpis w tygodniu, związany z bursztynem bałtyckim lub Gdańskiem, światową stolicą bursztynu. Dzięki niej chcemy popularyzować wiedzę o bursztynie i szlakach bursztynowych. Zasięg każdego wpisu to od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy osób. Przewidujemy, że do 15 grudnia zamieścimy 20-30 wpisów. - mówi w Dzienniki Bałtyckim rzecznik prezydenta miasta Antoni Pawlak

Tabloid policzył, że Kayah umieściła do tej pory tylko trzy takie wpisy. Mało tego - nie cieszą się one dużą popularnością.

Jak jest naprawdę? Management nie chce komentować sprawy.

 

Zobacz także: Kayah świętowała 48. urodziny! Wiemy, jak spędziła urodzinowy wieczór

 

Kayah promuje Gdańsk na Facebooku

 

Bursztynowa Komnata - jedna z największych tajemnic wciąż nieodgadnięta.. Czy kiedyś się odnajdzie?Wiele bym dała, żeby zobaczyć to dzieło gdańskich mistrzów w oryginale.

Posted by Kayah on 8 listopada 2015

Kayah zarobiła 12 tys. za 3 wpisy?


AKPA

Więcej na temat Kayah
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48