Kate Middleton, księżna Kate
EastNews

Zanim została księżną była… kelnerką! Nie uwierzycie jak Kate wspomina tę pracę!

Kate Middleton, księżna Kate
EastNews

Kate swojego męża poznała podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews. Okazuje się, że nie wiemy wszystkiego o tamtym okresie życia obecnej księżnej. Niedawno, podczas wizyty w studio BBC, gdzie pomagała Mary Berry przygotowywać świąteczne koktajle wyznała, że na studiach pracowała jako kelnerka. Przyznała otwarcie, że to nie pierwszy raz kiedy ma okazję nosić tacę z napojami. Zobaczcie, jak wspomina swoją pracę!

Księżna Kate szczerze o swojej studenckiej pracy!

Księżna Kate jest znana z tego, że nie ukrywa niczego na temat swojej przeszłości i otwarcie dzieli się swoimi doświadczeniami. Czasem zdradzi coś na temat wychowania dzieci, innym razem wraca wspomnieniami do czasów zanim trafiła do rodziny królewskiej. Tak było tym razem!

W programie "A Berry Royal Christmas" zdradziła:

Przypominają mi moje uniwersyteckie czasy, kiedy przez krótki czas byłam kelnerką – wyznała szczerze Kate.

Prowadząca program pociągnęła ten wątek i wprost zapytała Kate, jak się sprawdzała w tej roli. Na to księżna ze śmiechem odpowiedziała:

Nie, byłam tragiczną kelnerką!

Księżna Cambrige po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie dystans. W programie potwierdziły się też jej kulinarne zdolności, o których już wcześniej było głośno. Kate wielokrotnie mówiła o tym, że często sama gotuje dla swojej rodziny.

Czy książę Wiliam też gotuje?

W dalszej części programu do Kate dołączył William i też zdecydował się powspominać studenckie czasy. Wyznał, że w trakcie studiów gotował dla niej, by zdobyć jej serce i zaimponować umiejętnościami kulinarnymi. Wtedy padło pytanie: czy książę nadal gotuje, a Kate zdradziła, które posiłki przygotowane przez męża smakują jej najbardziej:

Czasami tak. Przygotowuje doskonałe śniadania.

Wiedzieliście, że Kate i William lubią gotować?

Basia Kurdej-Szatan
EastNews

William i Kate na początku znajomości

księżna Kate, książę William poznali się na studiach
East News

 

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08