Katarzyna Zielińska w nowym serialu
ONS
Newsy

Zielińska dostała główną rolę w nowym serialu. Zagra czarny charakter

To już jej drugi serial w tym sezonie!

Katarzyna Zielińska odrzuciła niedawno propozycję o której jej wiele koleżanek marzyło. Aktorka miała wystąpić w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", ale ostatecznie wybrała inną ofertę Polsatu. Jesienią zobaczymy ją w serialu "Przyjaciółki", który cieszy się już od kilku sezonów dużą popularnością. Przypomnijmy: Zielińska odmówiła udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przyjęła inną propozycję

Wszystko wskazuje na to, że Zielińska w tym roku nie będzie mogła sobie pozwolić na wakacje. Wszystko przez ambitny grafik Katarzyny, która chce dorównywać koleżankom z branży. Jak informuje "Party", Zielińska zagra jedną z głównych ról w nowym serialu "O mnie się nie martw". Zdjęcia do produkcji TVP2 mają ruszyć już wkrótce, a aktorka ma wcielić się w czarny charakter. Czy rzeczywiście ominie ją urlop?
 

Być może uda jej się wygospodarować kilka dni na romantyczny wyjazd z Wojtkiem - zdradza "Party" znajoma aktorki.


Będziecie oglądać serial z Kasią Zielińską w roli głównej?

Zobacz: Jeszcze niedawno Zielińska prawie nic nie jadła. Nagle zmieniła dietę

Kasia Zielińska i Ewa Wojciechowska na srebrno na pokazie mody:

Katarzyna Zielińska o roli w Przyjaciółkach
ONS
Newsy
Zielińska nie do końca cieszy się z nowej roli. Wszystko przez Sochę
Co się jej nie spodobało?

Katarzyna Zielińska miała być jedną z uczestniczek drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", ale ostatecznie zdecydowała się przyjąć inną propozycję Polsatu. Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" pojawi się w roli czarnego charakteru, co może być dla niej sporym wyzwaniem aktorskim, ponieważ do tej pory grała mniej wyraziste postacie. Przypomnijmy: Zielińska odmówiła udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przyjęła inną propozycję Wakacje to dla Katarzyny bardzo pracowity okres, bowiem ostatnie dni spędziła właśnie na planie polsatowskiej produkcji. Chwilę po ogłoszeniu, że dołączyła do obsady serialu, spekulowano, że będzie główną rywalką Małgorzaty Sochy - tymczasem panie w ogóle się nie spotykają, nad czym Zielińska strasznie ubolewa.   Żałuję, że nie mam wspólnych zdjęć z Gosią Sochą, bo nam wspólnych pogaduszek ciągle mało. Cóż, będzie nam musiał wystarczyć tylko prywatny czas.  - zdradza aktorka w "Gwiazdach"   Na planie Zielińska zaprzyjaźniła się natomiast z inną gwiazdą serialu, Anitą Sokołowską . To właśnie z nią ma najwięcej wspólnych scen, dlatego łatwiej im było nawiązać kontakt.   Na planie "Przyjaciółek" poznałam Anitę Sokołowską i choć w serialu rywalizujemy, to prywatnie bardzo się polubiłyśmy. To fajna, normalna, równa dziewczyna, szybko znalazłyśmy wspólny język. - dodała.   Jesteście ciekawi jak Zielińska wypadnie w "Przyjaciółkach"? Zobacz: Gwiazda Polsatu w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" Kasia Zielińska owinięta w sreberko:

Zielińska nie wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2
ONS
Newsy
Zielińska odmówiła udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przyjęła inną propozycję
Wyjdzie na tym dobrze?

Producenci polsatowskiego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo skompletowali już obsadę do drugiej edycji programu, którą zobaczymy na ekranach telewizorów w najbliższą jesień. Gwiazdy ponoć same ustawiały się w kolejce, pamiętając, jak duży sukces odniosła pierwsza odsłona projektu. Przypomnijmy: Znamy listę uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2". Są niespodzianki Okazuje się jednak, że nie każdy oddałby wszystko, aby wystąpić w produkcji. Jak donosi "Flesz", propozycję występu w "TTBZ" odrzuciła Katarzyna Zielińska . Aktorka próbuje czasami swoich sił jako wokalistka podczas festiwali dla śpiewających aktorów, ale w show Polsatu nie wystąpi. Dlaczego? Magazyn informuje, że Zielińska dostała rolę w "Przyjaciółkach" i nie byłaby w stanie pogodzić kilku zobowiązań zawodowych jednocześnie.   Kasia na pewno będzie grała (w "Przyjaciółkach" - przyp. red.) pozytywną postać. Widzowie powinni ją polubić. Nową osobę wybieraliśmy szczególnie starannie, bo aktorzy, którzy już zyskali popularność i sympatię, potrafią być w sprawie nowych kolegów i koleżanek wybredni. Ale Zielińska została przyjęta przez zespół bardzo ciepło - czytamy we "Fleszu". Zielińska nie zostanie piątą tytułową przyjaciółką, ale jej wątek ma być dość rozbudowany. Rola w serialu to lepszy wybór niż "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobacz: Marihuana w logo nowej kolekcji Zielińskiej. Na Facebooku zawrzało Katarzyna Zielińska w srebrnej stylizacji na pokazie Baczyńskiej:

Katarzyna Zielińska w serialu O mnie się nie martw
ONS
Newsy
Zielińska miała zagrać główną rolę w serialu. Przyćmi ją inna gwiazda
Rzeczywistość okazała się mniej łaskawa

Kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że Katarzyna Zielińska zagra główną rolę w nowym serialu "O mnie się nie martw", który jesienią pojawi się na antenie TVP. W jej udziale przypadła postać określana jako czarny charakter i dla serialu właśnie Zielińska odrzuciła inną lukratywną propozycję. Jak donosi serwis WirtualneMedia.pl, Zielińska pojawi się w serialu "O mnie się nie martw", ale główna rola należeć będzie do innej aktorki - Joanny Kulig .   Jej bohaterka to rozwiedziona matka dwójki dzieci, która rozpoczyna pracę w kancelarii. Katarzyna natomiast zajmie miejsce na drugim planie obok m.in. Aleksandry Domańskiej , Katarzyny Maciąg czy Rafała Królikowskiego . Pierwszy odcinek komediowej produkcji ma zostać wyemitowany już 3 września, a cały sezon ma obejmować 13 odcinków. Myślicie, że Kasia powinna była jednak wybrać udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Zobacz: Jeszcze niedawno Zielińska prawie nic nie jadła. Nagle zmieniła dietę Katarzyna Zielińska na pokazie Gosi Baczyńskiej:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner