Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel na imprezie
ONS

Jak Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel dzielą majątek? Mamy szczegóły rozstania!

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel na imprezie
ONS

Pojawiły się plotki, że Katarzyna Niezgoda i Tomek Kammel rozstali się w gniewie i prawie nie odzywają się do siebie. Że poróżniły ich plany macierzyńskie Katarzyny. I że dziś mają do siebie wielki żal.  Magazyn "Party" dowiedział się, jak jest naprawdę!  Okazuje się, że latem po prostu doszli do wniosku, że chemia, która między nimi kiedyś była, z biegiem czasu przerodziła się w przyjaźń, ale nadal są dla siebie ważni.

Rozstanie Kaśki i Tomka jest jednym z ładniejszych, jakie kiedykolwiek widziałam. Nie było żadnych awantur, prania brudów. Po prostu oboje stwierdzili, że kochają się jak przyjaciele, a prawdziwa miłość jeszcze przed nimi - opowiada "Party" koleżanka pary. 

Poza tym nic się nie zmieniło. Wciąż mają tych samych znajomych, z którymi się spotykają. Nadal się wspierają zawodowo i świętują wsólnie sukcesy.

Kammel i Niezgoda - podział majątku

Para nie zamierza podejmować żadnych pochopnych decyzji. Mają m.in. piękny dom w Warszawie, który pieczołowicie razem urządzali. Nie zamierzają go na razie sprzedawać. 

To nie jest dobry moment na sprzedaż nieruchomości. Jeśli znajdą odpowiedniego kupca, dokonają transakcji, a uzyskane pieniądze podzielą sprawiedliwie - zdradza ich znajomy.

Niezgoda i Kammel ufają sobie, bo przecież spędzili ze sobą ponad dziesięć lat. I razem stawili czoła niejednemu problemowi. Więcej na ten temat przeczytasz w nowym dwutygodniu "Party". 

 

Katarzyna Niezgoda ostatnio sporo schudła. Na pokazie u Tomasza Ossolińskiego.

Katarzyna Niezgoda w czarnej sukience na pokazie Ossolińskiego
East News

Tomasz Kammel na koncercie Lata Zet i Dwójki w Uniejowie

Tomasz Kammel na koncercie Lata Zet i Dwójki w Uniejowie
ONS

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48