Ponad miesiąc temu Katarzyna Burzyńska zdradziła swoim fanom, że wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Dokładnie w Walentynki dziennikarka pochwaliła się sporym brzuszkiem i przekazała radosną informację na Instagramie.

Reklama

W moim życiu, w naszym domu za niedługo pojawi się nowy członek rodziny do kochania????????❤️. Miłość a więc MIŁOŚĆ! Allllle szczęście ????????‍♀️!!!!- napisała wówczas Katarzyna Burzyńska.

Od tamtej chwili minęło już kilka tygodni, a teraz Katarzyna Burzyńska pojawiła się na oficjalnej imprezie i pokazała, jak rośnie jej ciążowy brzuszek. Zobaczcie najnowsze zdjęcia dziennikarki!

Katarzyna Burzyńska już wkrótce urodzi drugie dziecko

Katarzyna Burzyńska jest już mamą małego Henia. Synek dziennikarki urodził się w maju 2016 roku- teraz chłopiec czeka na narodziny brata lub siostrzyczki. Sama Katarzyna Burzyńska jeszcze nie zdradziła, jakiej płci będzie jej drugie dziecko, ale już jakiś czas temu przyznała, że marzy o córce. Co więcej, gwiazda wybrała już nawet imie dla dziewczynki.

Czekam teraz na Józefinę. Jak najbardziej jest w planach- mówiła w rozmowie z "Super Expressem".

A jak prezentuje się przyszła mama? Katarzyna Burzyńska pojawiła się na modowej imprezie marki Reserved. Dziennikarka pozowała w różowym komplecie, który połączyła z pomarańczowym płaszczem. Zobaczcie sami!

Katarzyna Burzyńska na imprezie marki Reserved.

ONS

Brzuszek dziennikarki jest już całkiem spory.

ONS

Zobacz także: Kasia Burzyńska pokazała stylizację z chrzcin synka. Postawiła na... sieciówki! ZDJĘCIE

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama