Katarzyna Burzyńska pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Kasia Burzyńska jest już w 9. miesiącu! I wyznaje z rozbrajającą szczerością "Wykorzystuję moją ciążę"

Katarzyna Burzyńska pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Katarzyna Burzyńska jest już w 9. miesiącu ciąży! Z tej okazji gwiazda "Pytania na śniadanie" pochwaliła się jak tuż przed porodem prezentuje się jej coraz większy brzuszek. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie przyszłej mamy - i musimy przyznać, że wygląda świetnie.

Ciąża zdecydowanie służy Katarzynie Burzyńskiej, która przy okazji rozpoczęcia ostatniego miesiąca ciąży w felietonie dla babyonline.pl zdradziła, że... zdarza się jej wykorzystywać swój odmienny stan w pracy!

Wykorzystuję moją ciążę, robię to. Z pracy ekipa odwozi mnie pod sam dom, moje materiały zgrywane są bez kolejki, a wywiad z Małgorzatą Sochą robię jako pierwsza, mimo sznureczka do niej. Wszyscy się boją, że ich zjedzą myszy. Albo poczucie winy. Gdybyście próbowali postawić się kobietom w ciąży, rewolucjom nie byłoby końca. My ciężarne, starłybyśmy Was na proch!- przyznaje Burzyńska.

Zobaczcie, jak na 4 tygodnie przed planowanym porodem prezentuje się Katarzyna Burzyńska. Zgadzacie się z nami, że przyszła mama wygląda świetnie?

 

Zobacz także: A jednak! Katarzyna Burzyńska zdradziła, że urodzi syna! Już wybrała dla niego imię!

 

Katarzyna Burzyńska pochwaliła się rosnącym brzuszkiem.

Gwiazda TVP już wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko.

 

Więcej na temat Katarzyna Burzyńska
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52