Kasia Warnke z dzieckiem na spacerze Kasia Warnke z dzieckiem na spacerze Warnke zostawia dziecko na ulicy Warnke zostawiła wózek bez opieki Kasia Warnke z dzieckiem na spacerze
Kasia Warnke z dzieckiem na spacerze

Blisko dwa miesiące temu Kasia Warnke po raz pierwszy została mamą. Aktorka i jej mąż, Piotr Stramowski przywitali na świecie córeczkę. Do tej pory nie zdradziły jej imienia i najprawdopodobniej szybko go nie poznamy, bo Kasia i Piotr chcą wychować dziecko z dala od mediów.

Niemniej jednak małżeństwo często można spotkać na warszawskich ulicach, gdzie spacerują ze swoją pociechą. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, jak Piotr palił przy niemowlęciu papierosa, co szybko w naszej ankiecie uznaliście za niestosowane zachowanie. Teraz, jak informuje jeden z dzienników, Kasia na spacerze zostawiła na chwilę dziecko same w wózku na ulicy! Tylko spójrzcie...

1/5
Kasia Warnke z dzieckiem na spacerze

Zaraz po narodzinach pociechy Kasia Warnke i Piotr Stramowski nie pochwalili się zdjęciem niemowlęcia w sieci. Para do tej pory wciąż nie zdradziła też płci i imienia dziecka. Z początku internauci spekulowali, że aktorzy zostali rodzicami synka, ale potem widząc zdjęcia różowego wózka doszli do wniosku, że para doczekała się córeczki.

Zobacz także: Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami, ale zamiast cieszyć się szczęściem, walczą z plotkami

2/5
Kasia Warnke z dzieckiem na spacerze

Ostatnio fotoreporterzy spotkali Warnke na spacerze z niemowlęciem. Dziecko smacznie spało, a aktorka mogła załatwiać swoje sprawy. 

3/5
Warnke zostawia dziecko na ulicy

Łączenie macierzyństwa z obwiązkami wcale nie jest takie łatwe. Jak informuje "Super Express" aktorka w pewnym momencie zapomniała torby dziecka z budynku, który chwilę wcześniej opuściła. Wróciła po zgubę zostawiając tym samym niemowlę w wózeczku samo na ulicy!

 

4/5
Warnke zostawiła wózek bez opieki

(...) Gdy jednak chciała wrócić do domu, przypomniała sobie, że zostawiła w odwiedzanym budynku torbę z potrzebnymi dziecku rzeczami. Nie chciała już brać ze sobą bobasa, więc zostawiła go na chwilę w wózku na ulicy. Całe szczęście, że nie jet to ruchliwy trakt i panuje tam jedynie ruch lokalny (...) - czytamy na stronie tabloidu. 

5/5
Kasia Warnke z dzieckiem na spacerze

Kasia z pewnością cały czas patrzyła na dziecko, jednak o nieszczęście naprawdę nie jest trudno... Co o tym wszystkim myślicie?