Blisko dwa miesiące temu Kasia Warnke po raz pierwszy została mamą. Aktorka i jej mąż, Piotr Stramowski przywitali na świecie córeczkę. Do tej pory nie zdradziły jej imienia i najprawdopodobniej szybko go nie poznamy, bo Kasia i Piotr chcą wychować dziecko z dala od mediów.

WIDEO

player placeholder

Niemniej jednak małżeństwo często można spotkać na warszawskich ulicach, gdzie spacerują ze swoją pociechą. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, jak Piotr palił przy niemowlęciu papierosa, co szybko w naszej ankiecie uznaliście za niestosowane zachowanie. Teraz, jak informuje jeden z dzienników, Kasia na spacerze zostawiła na chwilę dziecko same w wózku na ulicy! Tylko spójrzcie...