Kasia Warnke z dzieckiem na spacerze
Newsy

Kasia Warnke zostawiła wózek z dzieckiem na ulicy? Zobaczcie te zdjęcia

Kasia Warnke zostawiła wózek z dzieckiem na ulicy? Zobaczcie te zdjęcia

Blisko dwa miesiące temu Kasia Warnke po raz pierwszy została mamą. Aktorka i jej mąż, Piotr Stramowski przywitali na świecie córeczkę. Do tej pory nie zdradziły jej imienia i najprawdopodobniej szybko go nie poznamy, bo Kasia i Piotr chcą wychować dziecko z dala od mediów.

Niemniej jednak małżeństwo często można spotkać na warszawskich ulicach, gdzie spacerują ze swoją pociechą. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, jak Piotr palił przy niemowlęciu papierosa, co szybko w naszej ankiecie uznaliście za niestosowane zachowanie. Teraz, jak informuje jeden z dzienników, Kasia na spacerze zostawiła na chwilę dziecko same w wózku na ulicy! Tylko spójrzcie...

TOP CHEF: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Newsy
Kasia Warnke o wieczorze kawalerskim Piotrka "Dzwonili do mnie po drinku, żebym..." Co się stało?
Kasia Warnke o wieczorze kawalerskim Piotrka "Dzwonili do mnie po drinku, żebym..." Co się stało?

Kasia Warnke i Piotr Stramowski wzięli ślub 30 lipca 2016 roku - trudno uwierzyć, że już niebawem będą mijać od tego wyjątkowego dnia aż dwa lata! Uroczystość była owiana wielką tajemnicą a wśród gości znaleźli się jedynie najbliżsi pary.  Ślub odbył się na łonie natury, a przyjęcie zorganizowano nad rzeką.    Ślub ślubem, ale jeszcze więcej emocji wzbudziły wieczór panieński Kasi i wieczór kawalerski Piotrka! Zapytaliśmy się Kasi Warnke o to czy nie była zazdrosna o Piotrka Stramowskiego, kiedy ten udawał się na swój ostatni kawalerski wieczór! Co nam odpowiedziała? Posłuchajcie!   Zobacz także:  Jaką wybrać sukienkę na ślub cywilny?   Kasia Warnke i Piotrek Stramowski - będzie dziecko? Przypomnijmy, Kasia i Piotrek są małżeństwem od dwóch lat. Wszyscy zastanawiają się czy para zdecyduje się w końcu na dziecko. Kasia już kilkukrotnie zabierała głos w tej sprawie -  "Muszę szybko zdecydować się na dziecko, ale nie wiem czy jest to możliwe" - mocne wyznanie Kasi Warnke!   My mamy nadzieję, że rzeczywiście para szybko podejmie decyzję o powiększeniu rodziny. Trzymamy za nich kciuki!   Kasia Warnke o wieczorze kawalerskim Piotrka.   Czy była zazdrosna o przyszłego męża?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w czarnych stylizacjach
East News
Newsy
Katarzyna Warnke przypadkiem zdradziła imię córeczki. To imię jest teraz bardzo popularne!
Katarzyna Warnke w 2019 roku po raz pierwszy raz została mamą. Wiemy, jak ma na imię córeczka gwiazdy!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w 2016 roku wzięli ślub, a we wrześniu 2019 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para długo trzymała w sekrecie płeć dziecka i zdecydowali, że nie będą publikować zdjęć córki w mediach społecznościowych. W jednym z wywiadów aktorka wprost powiedziała, że „nie chce kręcić lodów na dziecku„ i konsekwentnie trzyma się tej decyzji. W sieci zobaczymy zdjęcia pary ze spacerów, ale twarz dziecka nigdy nie jest widoczna. Teraz podczas jednego z wywiadów, gwiazda zdradziła imię córeczki, opowiadając o swoich relacjach z mężem po narodzinach dziecka. To dosyć popularne imię w ostatnich latach! Swoje córki nazwali tak m.in. Olga Frycz, Piotr Rubik czy Justyna Steczkowska.  Katarzyna Warnke zdradziła imię córeczki! Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski udzielili wywiadu na kanale Pauliny Mikuły "Mówiąc Inaczej". Para rozmawiała między innymi o tym, jak zmieniło się ich życie po narodzinach córeczki. W pewnym momencie aktorka powiedziała o córce Helenka i tym samym zdradziła, jakie imię wybrali dla dziecka: Był taki moment, że się sprowadziliśmy do tego „podaj pieluchę” (…) Ale udało nam się. Helenka szła spać i natychmiast było zbieranie zabawek i wszystkiego, co mogło przypomnieć o dziecku i zapalanie świeczek: teraz jest czas dla nas, była ta przestrzeń dla nas. (...) Jest Helenka, jesteśmy my razem. – powiedziała szczerze Kasia Warnke. Okazuje się, że para postanowiła zadbać o swoją relację i udało im się znaleźć czas dla siebie, kiedy dziecko śpi. Wtedy wszystkie zabawki są zbierane i aktorzy mają chwilę tylko dla siebie. Piotr Stramowski dodał, że jeszcze zanim na świat przyszła Helena wiedział, że chce, aby każdy z domowników miał w domu przestrzeń dla...

Katarzyna Warnke w ciąży
Newsy
Znamy płeć dziecka Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego! Syn czy córeczka?
Znamy płeć dziecka Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego! Syn czy córeczka?

Katarzyna Warnke wraz z Piotrem Stramowskim po raz pierwszy zostali rodzicami. Wiemy, czy doczekali się syna czy córki! Na początku września Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski po raz pierwszy zostali rodzicami. 9 września aktor na swoim Instagramie w oryginalny sposób poinformował o tym wydarzeniu swoich fanów, publikując rysunek schematycznego ludzika. Fani aktorskiej pary natychmiast zaczęli składać jej życzenia. Internauci zgodnie zawyrokowali, że ludzik przypomina chłopca, dlatego wszyscy gratulowali Katarzynie i Piotrowi narodzin synka. Do tej pory rodzice nie pokazali ani zdjęcia maleństwa, ani nie ujawnili jego płci. Katarzyna już dziewięć dni po porodzie pojawiła się na ściance podczas festiwalu filmowego w Gdyni, by promować film, w którym zagrała – „Pan T.”. I to właśnie tam udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, że parze urodził się nie synek , ale córeczka. Teraz pozostaje poczekać, aż Katarzyna i Piotr zdradzą jej imię. Niedawno Katarzyna udzieliła wywiadu dla „Urody życia”, w którym mówiła (zanim urodziła córeczkę), jak zamierza wychowywać swoje maleństwo. Wynika z niego, że dla aktorki bardzo duże znaczenie ma niezależność. "Bardzo ważne w wychowaniu dziecka będzie dla mnie odpowiedź na pytanie, jak pomóc temu drugiemu człowiekowi w poznawaniu świata, nie odbierając mu przy tym jego odrębności, dać przestrzeń, żeby mogło poznawać siebie”, twierdzi Katarzyna. Gratulacje! Kasia Warnke urodziła kilka tygodni temu.  Więcej - w nowym "Party"!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner