Kasia Warnke, Piotr Stramowski Kasia Warnke, Piotr Stramowski Kasia Warnke, Piotr Stramowski
Kasia Warnke, Piotr Stramowski

Fotoreporterzy przyłapali Kasię Warnke i Piotra Stramowskiego na spacerze z niemowlęciem. Para na początku września po raz pierwszy została rodzicami. Gwiazdy do tej pory nie zdradziły jeszcze płci dziecka, ale mówi się, że Kasia i Piotr doczekali się córeczki! Z pewnością imię dziecka jeszcze przez długi czas będzie dokładnie ukrywane przez świeżo upieczonych rodziców. Aktorzy nie wstawiają też zdjęć maleństwa do sieci, a więc pozostają nam fotki paparazzi. Na najnowszych Piotra przyłapano na... papierosie!

Zobacz także: Kasia Warnke i Piotr Stramowski pokazali wózek dla swojego dziecka. Znamy cenę!

1/3
Kasia Warnke, Piotr Stramowski

Fotoreporterzy przyłapali Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego na spacerze z dzieckiem na warszawskiej Ochocie. Rodzice wybrali dla swojej pociechy różowy wózek, którego cena wcale nie zwala z nóg. To model marki Eastywalker Charley, który można kupić razem z gondolą i spacerówką za 2249 złotych. Czy kolor różowy potwierdza, że Kasia i Piotr mają córkę? 

 

2/3
Kasia Warnke, Piotr Stramowski

Podczas spaceru Kasia i Piotr zatrzymali się na lunch i kawę. Choć pogoda nie była najlepsza, to aktorzy postanowili zjeść na zewnątrz. Warnke opatuliła córeczkę w piękny, puszysty kocyk. Stramowski cały czas miał na nią oko!

Zobacz także: Piotr Stramowski pochwalił się zdjęciem Kasi Warnke przy śniadaniu. Internauci: "Taki mąż to prawdziwy skarb"

3/3
Kasia Warnke, Piotr Stramowski

Kiedy jednak maleństwo znów trafiło do wózka, Piotr zapalił, na szczęście na świeżym powietrzu. Ale czy był wystarczająco daleko od dziecka? Jak myślicie?