W styczniu tego roku Kasia Tusk i jej mąż Stanisław Cudny po raz pierwszy zostali rodzicami. Para powitała na świecie córeczkę, co zdradziła szwagierka blogerki, Zosia, piszą w komentarzu pod jednym ze zdjęć:

Reklama

Moje najkochańsze - pod zdjęciem napisała Zosia Cudny.

Do tej pory jednak Kasia Tusk nie zdradziła imienia swojej pociechy i idąc w ślady znanych mam, nie pokazuje jej twarzy. Blogerka od początku ciąży była bardzo tajemnicza i długo utrzymywała swój stan w tajemnicy. Dopiero z biegiem czasu coraz śmielej pokazywała ciążowy brzuszek, a nawet wspominała o rozstępach! Teraz postanowiła pokazać swój brzuch po porodzie. Jej fanki są szoku!

Kasia Tusk pokazała brzuch po ciąży

Kasia Tusk pokazała na Instagramie zdjęcie w krótkiej i wiązanej pod biustem bluzce. Uwagę oczywiście zwraca przede wszystkim szczupła talia i zupełnie płaski brzuch Kasi. Fanki nie mogą uwierzyć, że tak wygląda blogerka 4 miesiące po porodzie.

Instagram

To nieprzyzwoite mieć taką talię po ciąży ????

Piękny brzuszek i szybko zniknął ciążowy ????

Nie ogarniam umysłem, jak można mieć taką figurkę po ciąży????

Kasia ty zawarłaś chyba jakiś pakt z diabłem żeby mieć taki brzuch po urodzeniu dziecka ????????

Twój wyglada imponująco po ciąży

Kasia, Ty nie byłaś w ciąży! Nie ma szans! - komentują fanki.

Kasia Tusk wywołała niemałe emocje tym zdjęciem. Niektóre fanki pytały ją, czy ćwiczyła po ciąży i jaką dietę stosowała. Na żadne z pytań Kasia jednak nie odpowiedziała, zachowując sekret swojej figury dla siebie. Kasia Tusk nie jest jednak pierwszą gwiazdą, która zachwyca płaskim brzuchem po ciąży i porodzie. W tym gronie na czele znalazła się Anna Lewandowska, a za nią m.in. Anna Wendzikowska czy Natalia Siwiec.

Zobacz także

Kasia Tusk i jej mąż zostali rodzicami w styczniu tego roku

Kasia Tusk spełnia się w roli mamy

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama