Kasia Tusk poleca kosmetyki
ONS

Kasia Tusk poleca swoje ulubione kosmetyki. Ceny niektórych mogą zadziwić

Kasia Tusk poleca kosmetyki
ONS

Kasia Tusk jest jedną z najlepiej zarabiających blogerek w kraju. Choć rzadko kiedy mamy okazję zobaczyć ją na imprezach wśród innych gwiazd, jej blog odwiedzają dziennie dziesiątki tysięcy czytelniczek, co przekłada się na duże zarobki. Sława ma jednak swoje ciemne strony. Córka premiera padła niedawno ofiarą stalkera. Postanowiła też zawalczyć o swoje dobre imię z tabloidem, który użył w tytule z nią wulgaryzmu. Przypomnijmy: Kasia Tusk pozwała tabloid. Poszło o jedno wulgarne słowo

Małe niepowodzenia nie zrażają jednak Katarzyny, która powoli staje się ekspertem w sprawie mody i urody. Na Onet.pl zrobiła przegląd swoich ulubionych kosmetyków na lato. Ceny niektórych z nich mogą odstraszyć. Są jednak takie, na które może sobie pozwolić każdy. Gwiazda poleca m.in. rozświetlacz "La Blanc De Chanel" za około 150 złotych za 30 ml oraz krem eliminujący wrastające włoski Bump eRaiser za 68 zł. W jej kosmetyczce nie zabraknie kremu nawilżającego marki Clochee za około 109 zł. 

A co z tańszych rzeczy? Blogerka zachwala sobie kosmetyki z serii CC od Bielendy, które można kupić już od 19 złotych czy wodę termalną Avene za około 16 złotych. 

Luksusowo?

Zobacz: Kasia Tusk lubi ubierać się w sieciówkach. Nie oszczędza za to na modnych gadżetach
 Kasia Tusk na stacji benzynowej: 

Więcej na temat Kasia Tusk blog Kasi Tusk
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04