Katarzyna Ptasińska Instagram Katarzyna Ptasińska selfie Katarzyna Ptasińska z chłopakiem Katarzyna Ptasińska na parkingu
Katarzyna Ptasińska w żółtym stroju
EastNews

Nowy sezon śpiewającego show zbliża się wielkimi krokami! W 12. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" znów pojawi się dużo gwiazd. Wiadomo, że wystąpią m.in. Ewelina Ruckgaber, Łukasz Zagrobelny, Emilia Komarnicka-Klynstra, Robert Koszucki, Adam Strycharczuk i... Ewelina Lisowska! Kolejną gwiazdą jaką przedstawiły nam władze programu jest znana i lubiana z serialu "Na Wspólnej" Kasia Ptasińska. Czy uczestniczka będzie miała tak dobry głos jak zwycięzca poprzedniej edycji Kazimierz Mazur? Do tej pory w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" kobiety na podium stawały tylko 4 razy! Czy Kasi uda się zająć 1. miejsce? 

Zobaczcie, co więcej wiemy o uczestniczce.

1/4
Katarzyna Ptasińska Instagram
Instagram

Jak czytamy na oficjalnym fanpage'u programu Kasia studiowała aktorstwo w PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi. Jest również dyplomowanym historykiem i antropologiem. Oba kierunki studiów ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnych chwilach pochłania naukowe książki o.... funkcjonowaniu mózgu! Kto powiedział, że pisma o neurologii są nudne? ;) 

Zobacz także: To będzie największa gwiazda nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

2/4
Katarzyna Ptasińska selfie
Instagram

Kasia Ptasińska związana jest z Teatrem Kamienica, w którym gra od 5 lat. Ostatnio rozpoczęła pracę w warszawskim Teatrze Capitol. Wcześniej było można ją spotkać na deskach Krakowskiego Teatru Variete. Tam grała m.in. w "Legalnej Blondynce" w reżyserii Janusza Józefowicza. 

M jak miłość i Na Wspólnej

Kasia po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się w serialu "M jak miłość" w 2012 roku. To tam wcieliła się w Alę Kozłowską, siostrę Jana, dawnego partnera Asi Zduńskiej. Bohaterka wróciła do Polski z USA. Zatrzymała się u Zduńskich i nieźle namieszała w ich życiu! 

Jednak to rolą Beatki Wroniec z serialu "Na Wspólnej" Kasia Ptasińska skradła serca fanów. W ostatnich odcinkach (2019) Pawłowi (Grzegorz Kwiecień) wreszcie uda się nawiązać kontakt z Beatką. Bohater zrozumie, że kobieta wciąż go kocha, jednak na drodze stanie im Anastazja (Karolina Bacia).

3/4
Katarzyna Ptasińska z chłopakiem
Instagram

Prywatnie życie Kasi nie jest tak skomplikowane jak w serialu "Na Wspólnej". Aktorka spotyka się z Tomaszem Krupskim, który jest zastępcą burmistrza miasta Grodzisk Mazowiecki. Zarówno Kasia jak i jej chłopak publikują wspólne zdjęcia w sieci. Jak myślicie, kiedy staną na ślubnym kobiercu?

4/4
Katarzyna Ptasińska na parkingu
Instagram

Katarzyna w programie z pewnością pokaże co potrafi! Widzowie chcieliby zobaczyć ją jako Darię Zawiałow, Monikę Brodkę, Shakirę czy Amy Winehouse. Jakie role jej przypadną? Przypominamy, że uczestnicy z odcinka na odcinek losują muzyków, w których się wcielą. 

Czy Ptasińska poradzi sobie w męskimi rolami? Czekamy z niecierpliwością!