Karolina Szostak przez lata była wierna długim blond włosom, które jakiś czas temu postanowiła ściąć. Od tej pory prezenterka coraz chętniej decyduje się na nowe fryzury i właśnie pochwaliła się na Instagramie jedną z nich. Warkocze bokserskie, bo to o nich mowa to prawdziwy hit wśród gwiazd w sezonie letnim. Nosiły je już m.in. Anna Lewandowska czy Ewa Mrozowska z "Gogglebox". A jak w nowej fryzurze prezentuje się Karolina Szostak? Zobaczcie i oceńcie...

Reklama

Karolina Szostak zdecydowała się na fryzurę, która odejmuje lat!

Karolina Szostak nie przestaje zaskakiwać. Po spektakularnej metamorfozie, którą przeszła kilka lat temu przyszedł czas na zmianę wizerunku. Po tym jak gwiazda Polsatu schudła prawie 30 kilogramów, będąc na diecie dr Ewy Dąbrowskiej, ostatnio skróciła swoje długie włosy o 15 cm, a teraz postanowiła poeksperymentować z nowymi fryzurami. Karolina Szostak miała już na głowie loki w stylu afro, hollywoodzkie fale, a teraz zdecydowała się na warkocze bokserskie.

Internauci są zachwyceni nową fryzurą Karoliny Szostak i piszą, że bardzo jej pasuje. To nie jedyny komplement! Okazuje się, że w dziewczęcych warkoczach gwiazda wygląda dużo młodziej.

pasują bardzo i w takim makijażu super, duzo duzo młodziej ❤️

Petarda????‍♂️

Dosłownie dziewczynka z podstawówki????❤️????

Sami spójrzcie na fryzurę, która tak odmłodziła Karolinę Szostak!

Zobacz także: Karolina Szostak zmieniła fryzurę! Dziennikarka zdecydowała się na ostre cięcie! Fani: "Dziesięć lat mniej"

Zobacz także

Karolina Szostak zazwyczaj nosi rozpuszczone włosy i odkąd przeszła spektakularną metamorfozę i dużo schudła wygląda bardzo młodo. Tym razem zdecydowała się na sporą zmianę fryzury i postawiła na warkocze bokserskie. Jakiś czas temu taką fryzurę nosiła Anna Lewandowska.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama