Echa wielkiego ślubu Karoliny Pisarek nie milkną. Modelka przez wiele miesięcy przygotowywała się do wyjątkowej uroczystości, która zachwyciła weselnych gości. Karolina Pisarek wciąż żyje wydarzeniem minionego weekendu i pokazuje coraz więcej momentów ze ślubu w mediach społecznościowych. Ostatnio udostępniła fanom nagranie ze swojego pierwszego tańca, którego oryginalna choreografia była przygotowana przez Agnieszkę Kaczorowską.

Reklama

Karolina Pisarek pokazała swój pierwszy taniec

Karolina Pisarek spełniła swoje marzenia o ślubie jak z bajki. Zaplanowanie wydarzenia na taką skalę wymagało wielu miesięcy ciężkiej pracy. Karolina i jej narzeczony zdecydowali się skorzystać z pomocy specjalnie do tego zatrudnionej organizatorki wesel, która zadbała o najdrobniejszy szczegół. Pomimo świetnej organizacji na ślubie Karoliny Pisarek wybuchł pożar. Goście wesela zostali ewakuowani na zewnątrz, a niebezpieczna sytuacja szybko została opanowana, co pozwoliło na zabawę do białego rana. Jeszcze na długo przed przykrym incydentem, modelka i jej ukochany Roger Salla zaprezentowali wyjątkowy, pierwszy taniec. Autorką choreografii była znana między innymi z "Klanu" - Agnieszka Kaczorowska. I choć część internautów na licznych relacjach z wesela modelki dostrzegło, że Karolina Pisarek zaliczyła wpadkę podczas tańca na weselu, autorka choreografii broniła swoich podopiecznych. Agnieszka Kaczorowska skomentowała pierwszy taniec Karoliny Pisarek podkreślając, że w tak ważnym dniu emocje każdemu dają się we znaki.

Teraz Karolina Pisarek nareszcie udostępniła całe nagranie z jej pierwszego tańca na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że robi wrażenie!

- Pierwszy taniec, to jedna z piękniejszych jak i bardziej stresujących sytuacji na weselu ???? Pamiętam, ęe wraz z @rogeiro20 temat tańca był poruszany przynajmniej kilka razy w tygodniu. Kiedy ktoś pytał, co nas najbardziej stresuje- odpowiedzią był pierwszy taniec ???????? Mimo to, bardzo chcieliśmy, aby ten element wesela został w tradycji ❤️Końcowo mieliśmy z tego dużo zabawy i przetańczyliśmy go z uśmiechem ❤️ - napisała na Instagramie Karolina Pisarek.

Zobacz także: Sandra Kubicka pomimo zaproszenia nie pojawiła się na ślubie Karoliny Pisarek. Teraz wbija jej szpilę!

Występ Karoliny Pisarek i Rogera Salli różnił się od tradycyjnych, weselnych choreografii. Agnieszka Kaczorowska postawiła na oryginalny i nowoczesny utwór "Forever". Nieoczywista choreografia zawarła wiele zaskakujących podnoszeń i piruetów. Cały taniec, choć dość nowoczesny to nadal zachował romantyczny charakter. Agnieszka Kaczorowska podziękowała młodej parze w komentarzu pod filmem.

Zobacz także

- Bardzo dziękuję Karolinie i Rogerowi za zaufanie, za wspólny miły czas i przede wszystkim że daliście sobie szansę ???? Bardzo się cieszę, że w rezultacie był dla Was przyjemnością - taki był cel! ❤️ Ściskam Was mocno !!! - podziękowała w komentarzu Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz także: Karolina Pisarek pokazała nagranie ze ślubu, a fani pytają: "Humanistyczny czy cywilny"? Wiemy!

Wśród komentarzy pod filmem z pierwszego tańca Karoliny Pisarek i Rogera Salli pojawiło się wiele komplementów i pochwał od fanów za udany występ.

Tak powinny wyglądać pierwsze tańce na weselach ✨ bez nadęcia, sensualnie i z radością ✨

Aż mam ciary ????????????????

Cudownie!???? Wszystkiego dobrego dla was!????✨

Jakie to było piękne ????????

A Wam jak podobał się pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli?

Reklama

Zobacz także: Karolina Pisarek po raz pierwszy komentuje swój ślub! "Cała ceremonia jak i wesele wyszły bajkowo"

Instagram @czaja_wyczaja
Reklama
Reklama
Reklama