Korwin o Dorocińskim

Dorociński się sprzedał, bo zagra w Pitbullu - Korwin odpowiada hejterom: Jeśli jest w nim Dorociński, to zniosę Dodę!

Korwin o Dorocińskim

Filmowa wiadomość dnia - Marcin Dorociński wraca do "Pitbulla". Aktor na swoim Facebooku ogłosił, że wystąpi w kolejnej części kultowej serii pod tytułem "Pitbull. Ostatni Pies". A z nim m.in. Marian Dziędziel, Kasia Nosowska, Cezary Pazura, Rafał Mohr oraz... Doda! Scenariuszem i reżyserią zajmie się Władysław Pasikowski.

Zobacz: HOT NEWS! Marcin Dorociński zagra w nowym "Pitbullu"! A z nim... Doda, Nosowska, Pazura! SZCZEGÓŁY!

 

Karolina Korwin Piotrowska o roli Marcina Dorocińskiego w "Pitbullu"

 

Jednak nie wszystkim taka decyzja się spodobała. Karolina Korwin Piotrowska dostała mnóstwo wiadomości od hejterów, którzy uważają, że Marcin Dorociński... "sprzedał się". Dziennikarka staje w jego obronie:

Ludzie, wracam z konferencji TVN Style a w skrzynce prośby o to, zebym napisała, że Dorociński "się sprzedał", bo zagra w Pitbullu. Oszaleliście? Wy tak na serio? Aktor gra, bo go rola interesuje, jest dla niego zawodowym wyzwaniem, bo jest scenariusz dobry, bo reżyser jest spoko. Jesli wraca kultowy Despero, jedna z ciekawszych postaci męskich w polskim kinie, jestem ZA! - napisała dziennikarka na swoim profilu.

Korwin czeka na nowego "Pitbulla" - jest spokojna o to, że Pasikowski zrobi kolejny dobry film. 

Jeśli reżyseruje Pasikowski, facet od "Psów", "Pokłosia", "Operacji Samum" "Jack Strong" i świetnego, choć niedocenionego serialu "Glina" (z genialnymi rolami Radziwiłowicza i Stuhra- do zobaczenia w sieci- WARTO!)- to ja NIE MAM pytań. Pasikowski jest reżyserem z gatunku tych wybitnych, jesli robi jakiś film, to raczej wie, po co i dla kogo. A jeśli w nim jest Dorociński, Mohr, Nosowska, to zniosę nawet Dodę, bo kto jak kto, ale Władek ją okiełzna. I nawet producent tu nie pomoże. A Dorociński może sobie grać w czym chce.

Zobacz: Doda OSTRO o aktorach, którzy zrezygnowali z "Pitbulla": "Niektórzy mogliby się zabić, spadając..."

Gwiazda TVN Style zachwyca się talentem Marcina Dorocińskiego oraz obsadą, którą uważa za świetnie dobraną. Prosi jednak, żeby z cenami wstrzymać się do premiery.

A Dorociński może sobie grać w czym chce. Jest jednym z najlepszych aktorów swego pokolenia w Polsce. I pamiętajmy- z Pasikowskim pracował przy filmie "Jack Strong"- to był hit, panowie się znają i trzeba szanować ich wybory. W filmie graja też tacy GIGANCI, jak Adam Woronowicz, aktor polski ale klasy światowej i myślę, że paru tuzów ze świata marzyłoby o takim talencie, jaki on ma, Cezary Pazura- jeśli ktoś uznał, że on zapomniał, jak się gra, niech idzie na "Voltę" i przypomni sobie serial pt. "Oficerowie" z jego rolą Sznajdera, jedną z najlepszych ról policjantów "z przeszłością" w polskiej telewizji, jest Iza Kuna o skali talentu Meryl Streep- zawsze tak uważałam i uważam, że gdyby urodziła się w Ameryce, to Meryl oglądałaby jak ona te Oskary zgarnia, jest też arcymistrz grania czyli Marian Dziędziel- jakieś pytania? Nie ocenia sie tez filmu PRZED premierą. Błagam, wyluzujmy. Spotkajmy się w kinie. PEACE - zakończyła swój wpis Korwin Piotrowska.

 

Zgadzacie się z dziennikarką?

 

Zobacz: "Pitbull" z Dodą to ostatnia część kultowej serii?! Wokalistka wyjawiła prawdę!

Marcin Dorociński zagra w nowym "Pitbullu"

Marcin Dorociński zagra w Pitbullu.

Korwin broni Dorocińskiego przed hejterami. 

Karolina Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style
ONS.pl

W filmie zagra również Iza Kuna! 

Iza Kuna na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22