Karolina Korwin Piotrowska w Grazii
ONS

Korwin Piotrowska masakruje gwiazdy za „lans ze szpitala”. Najbardziej oberwało się Żebrowskiemu

Karolina Korwin Piotrowska w Grazii
ONS

Michał Żebrowski pokazał niedawno fotkę z łóżka szpitalnego po operacji wyrostka. Zobacz: Michał Żebrowski w szpitalu! Co się stało? Zaskoczyło to jego fanów. Do tej pory gwiazdor chronił swoją prywatność.

"Szpitalny lans" nie podoba się Karolinie Korwin Piotrowskiej, która w nowym felietonie dla „Grazii” zaznaczyła, że nie rozumie, jak można publikować zdjęcia z kroplówką i chwalić się cierpieniem w imię większej popularności (zdjęcia ze szpitala opublikowały m.in. Kasia Cichopek czy Maja Sablewska). Najbardziej oberwało się jednak aktorowi:

[...] Michał Żebrowski, aktor, który kiedyś nie chciał nawet powiedzieć, jak nazywa się jego kot, by nie naruszać swojej prywatności, który podobno bardzo chroni swoją prywatność (czym zdobył szacunek wielu osób), pokazał swoje zdjęcie świeżo po operacji. Z nowiutkim opatrunkiem, wprost ze szpitalnego łóżka. Upozowany jak mazowiecki David Beckham z plakatu, prezentuje dumnie szwy. Podobno wyrostek. Na pewno głupi lans. Dowód na to, że choroba zwana chorobliwym apetytem na lajki, bez względu na ich cenę, dotknęła także jego.[...] - pisze dziennikarka.


Zgadzacie się z Karoliną?

Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska odpowiada Olivierowi Janiakowi. Do dyskusji włączyła się Ewa Chodakowska
 

 

Operowali laparoskopowo..czyli ulubioną metodą prof. Falkowicza ;) Przepraszam za odwołane przedstawienie Teatr 6. piętro #wyrostek

Posted by Michał Żebrowski on 9 lipca 2015

 

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04