Anna Wendzikowska z falowanymi włosami
ONS/Instagram

Anna Wendzikowska założyła kanał na YouTube! Ilu ma już fanów?

Anna Wendzikowska z falowanymi włosami
ONS/Instagram

Anna Wendzikowska została YouTuberką! Znana dziennikarka właśnie założyła swój kanał na portalu YouTube. Pojawił się już na nim pierwszy filmik. O czym? My już wiemy!

Anna Wendzikowska prowadzi kanał na YouTube

Anna Wendzikowska jest bardzo aktywna w social media. Jej profil na Instagramie cieszy się dużą popularnością. Obecnie obserwuje go już ponad 66 tysięcy osób! Co zamieszcza na nim znana dziennikarka? Możemy podejrzeć zarówno zdjęcia z jej życia zawodowego, jak i prywatnego. Pojawiają się tam zdjęcia z wywiadów z gwiazdami, a także... z jej własnego domu! Gwiazdą jej profilu jest malutką córeczką dziennikarki - Kornelka. Fanki Ani komentują każde jej zdjęcie, zwracając uwagę na stylizacje dziewczynki.

 

Widząc dużą popularność swojego profilu, Anna Wendzikowska postanowiła pójść za ciosem i założyć kanał na portalu YouTube. O tym fakcie poinformowała oczywiście na Instagramie! ;) Jej pierwszy filmik na YouTube to kulisy spotkania z Kate Winslet przy okazji promocji filmu "Steve Jobs". Zobaczyło go już ponad tysiąc osób, a kanał Ani subskrybowało już prawie 200! To całkiem niezły wynik jak na pierwszy dzień! Trzymamy kciuki i obiecujemy zaglądać. ;)

 

Zobacz też: Anna Wendzikowska z córeczką w weekend świętowały. "Dziewczyny wystrojone, bo tata ma urodziny"!

 

 

Kochani, pierwszy filmik na moim kanale YouTube już jest. ☺️ link w profilu ✔️ zapraszam do oglądania i subskrybowania. Dziękuję ♥️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 

Anna Wendzikowska założyła kanał na portalu YouTube

 

Anna Wendzikowska w czarnej seksowniej sukience na pokazie mody
Eastnews

 

Myślicie, że sprawdzi się jako YouTuberka?

 

Anna Wendzikowska na jesiennej ramówce TVN
ONS

 

Więcej na temat Anna Wendzikowska
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33