Kammel i Niezgoda tylko udają?!

Pisaliśmy już, że Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda od pewnego czasu chodzą osobno na imprezy. Raz zdarzyło się nawet, że oboje pojawili się na tej samej imprezie i nawet ze sobą nie rozmawiali! Rozpoczęły się spekulacje, czy to już koniec ich związku, który przechodził ostatnio trudne chwile. Oboje przez dłuższy czas nie mieli pracy, a gdy los zaczął się do nich uśmiechać i znaleźli wreszcie zatrudnienie – Tomek w telewizyjnej Dwójce, natomiast Katarzyna jako dyrektor jednej z firm odzieżowych – odsunęli się od siebie!

Okazuje się jednak, że ich związek ma się całkiem dobrze, a te dziwne zachowania to tylko medialna gra.

- Tomek i Kaśka nadal są parą, ale postanowili nie pokazywać się już razem publicznie – zdradza w „Takie jest życie” znajomy pary. – Są zdeterminowani, aby naprawić swój wizerunek. Teraz to dla nich szczególnie ważne, kiedy każde z nich dostało nową pracę – dodaje.

Musimy przyznać, że wygląda to jednak co najmniej dziwnie, kiedy oboje bawią się na jednej imprezie i wzajemnie się unikają – tak jak to było na gali „Człowiek Roku” tygodnika Wprost.

- Kiedy Tomek zrozumiał, że ma szansę na pracę, zaczął unikać wspólnych wypadów na miasto z Kasią. Chce odciąć się od wizerunku narzeczonego zaplątanego w aferę finansową – stwierdził w tygodniku znajomy Kammela.

Jak widać Kammel i Niezgoda są bardzo zdesperowani, aby naprawić swój nadszarpnięty wizerunek. Szkoda tylko, że każdy robi to na własną rękę.

Więcej na temat Tomasz Kammel
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08