Kolejna znana twarz pożegnała się z widzami TVP. Ze stacją TVP Info rozstała się dziennikarka polityczna Kamila Biedrzycka-Osica.

Reklama

Dziś zdecydowałam o odejściu z TVP INFO. Bardzo dziękuję całemu zespołowi za świetnych kilka lat. Oraz Widzom-za wszystko. Do zobaczenia! :) - napisała dziennikarka na swoim twitterze.

Kamilę Biedrzycką-Osicę znaliśmy przede wszystkim z relacji sejmowych. Przeprowadziła setki rozmów z najważniejszymi politykami w państwie. Jeszcze niedawno prowadziła program "Gość Poranka", ale półtora tygodnia temu zastapił ją Adrian Klarenbach.

Portal branżowy WirtualneMedia.pl przypomina, że Biedrzycka-Osica jest kolejną z osób, które po przejęciu władzy nad TVP przez PiS pożegnała się stacją. W marcu zwolnione zostały wydające program Izabela Leśkiewicz, Magdalena Siemiątkowska i Małgorzata Serafin. Odeszli też reporterzy Łukasz Kowalski i Patryk Zalasińsk, podwydawca Anna Całkowska oraz prezenter Igor Sokołowski. Wcześniej ze stacją pożegnali się m.in. Diana Rudnik, Marcin Kowalski, Piotr Maślak i Jarosław Kulczycki. Wsród innych ofiar "dobrej zmiany" w TVP wymienic można Piotra Kraskę, czy Beatę Tadlę.

Dziś portal gazeta.pl napisał, że jedna z największych gwiazd Telewizji Publicznej - Grażyna Torbicka prowadzi rozmowy o przejściu do TVN.

Zobacz także

Podobaja się Wam te zmiany?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama