Grażyna Torbicka
ons.pl

Jedna z największych gwiazd TVP trafi do TVN?! "Trwają rozmowy z ważnymi osobami"

Grażyna Torbicka
ons.pl

Grażyna Torbicka przechodzi do TVN? Kilka dni temu pojawiła się informacja, że ceniona dziennikarka odchodzi z Telewizji Publicznej. Bezpośrednim impulsem miał być ideologiczny komentarz do filmu "Ida" dodany w jej programie "Kocham kino". Według portalu gazeta.pl, dziennikarka może znaleźć posadę w TVN. Informator portalu twierdzi, że w tej sprawie trwają już rozmowy:

Coś jest na rzeczy. Dziennikarka prowadzi rozmowy w sprawie przejścia do TVN - twierdzi informator Gazeta.pl.

Grażyna Torbicka przejdzie do TVN-u?

Jak przypomina portal, plotki o tym, że dziennikarka ma przejść do dużej stacji pojawiły się już w październiku. Zdecydowanie nasiliły się w ostatnich tygodniach...

Oficjalnie nikt o tym nie mówi, ale decyzja prawdopodobnie już zapadła. W tej chwili prowadzone są szczegółowe rozmowy z ważnymi osobami w TVN. Wszystko jednak odbywa się w najgłębszej tajemnicy, a obie strony dochowują dyskrecji - twierdzi źródło portalu gazeta.pl.

Grażyna Torbicka od 18 lat prowadzi cykl "Kocham kino", który tera być może zniknie z anteny. Według gazety jest zmęczona robieniem autorskiego programu, który poddawany jest cenzurze i dodawane są  do niego treści, z którymi ona nie do końca się zgadza:

Ma już po prostu dość bardzo, naprawdę bardzo aktywnej pracy w telewizji publicznej. Osiągnęła już tyle, że nie musi nikomu udowadniać, co potrafi - czytamy w portalu.

Dział PR TVN-u i sama Grażyna Torbicka nie komentują tych doniesień. A co dziennikarka miałaby robić w tej dużej stacji? Według gazety, jej pozycja i umiejętności mogłyby się też okazać przydatne w kanale TVN Fabuła. Oglądalibyście program Grażyny Torbickiej w TVN?

 

Zobacz: Grażyna Torbicka w „dresach’’ i sportowych butach! Jak ikona telewizji wygląda na co dzień?​

Grażyna Torbicka przejdzie do TVN?

Grażyna Torbicka
East News

 

Dziennikarka ma już dość pracy w TVP

Grażyna Torbicka
East News

 

Więcej na temat Grażyna Torbicka
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36