Kamil Grosicki nie słucha już Zenka Martyniuka
East News

"Jak ktoś to puszcza to zaczynam się wku..." Kamil Grosicki nie znosi już "Przez twe oczy zielone"! Co się stało?

Kamil Grosicki nie słucha już Zenka Martyniuka
East News

"Dawaj głośniej! Jedziemy, raz, raz, ale refren na ostro, wszyscy! Przez twe oczy zielone oszalałem", śpiewał w szatni po meczu z Irlandią w Warszawie Kamil Grosicki w 2016 roku. A wraz z nim Robert Lewandowski, Wojtek Szczęsny czy Arek Milik. To była chwila triumfu polskiej drużyny, która zapewniła sobie awans na Euro 2016. Grosicki nie przejmował się nawet obecnością w szatni Andrzeja Dudy czy Zbigniewa Bońka i rozkręcał imprezę. Filmik, na którym było widać bawiących się piłkarzy i klaszczącego Andrzeja Dudę, stał się hitem sieci. Teraz jednak okazuje się, że Grosicki nie może już słuchać przeboju Zenka...

 

Zobacz: Grosicka, Jesicca Ziółek, rodzina Peszki. Piłkarze z całymi rodzinami rozpoczęli zgrupowanie w Juracie!

 

Kamil Grosicki nie znosi "Przez twe oczy zielone"

 

Zenek Martyniuk zawsze będzie wdzięczny Kamilowi Grosickiemu za to, że wypromował mu piosenkę "Przez twe oczy zielone", ale okazuje się, że polski piłkarz już nie może jej słuchać.

 

Nie mogę jej już słuchać. Męczy mnie. Nie sprawia takiej radości, jak dawniej. Kiedy po meczu z Irlandią zaśpiewałem ją w szatni po raz pierwszy, nie wiedziałem, że wybuchnie tama bomba. Nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz sam włączyłem tę piosenkę. Wiem, że ludzie chcą dobrze, ale kiedy ktoś puszcza "Oczy zielone", to zaczynam się wkurwiać - mówi w książce "Tajemnice kadry" Kamil Grosicki. 

 

Kamil Grosicki mówi, że na co dzień słucha polskiego rocka - Dżemu, Lady Punk, a disco-polo tylko na weselach. 

Przyjaźnię się z Boysami, śpiewali na moim weselu, z grupą Weekend też. To fajne, wesołe chłopaki. Ale nie róbcie ze mnie discopolowca - dodaje Kamil.

Okazuje się, że piosenkę o Kamilu napisał już Zenek Martyniuk, który w książce zdradził, że będzie się nazywała "TurboGrosik". Czekamy na premierę!

 

Zobacz: Czy WAGs pojadą z mężami na Mundial do Rosji? Dominika Grosicka zdradza plan!

 

Tak to wyglądało w 2016 roku:

Zobacz: Lewy rozmawia z Anią (?), Błaszczykowski słucha muzyki, Peszko pije kawę. Tak Polacy relaksują się przed meczem z Litwą

 

Zenek Martyniuk nagrywa piosenkę o Kamilu Grosickim

Zenek Martyniuk na scenie
East News

Kamil Grosicki ma już dosyć "Przez twe oczy zielone"

Grosicki

Więcej na temat Kamil Grosicki
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04