Sławomir, Kajra
EastNews

Żona Sławomira skrytykowana za przejażdżkę bryczką w upał! Gwiazda odpowiada... mocno

Sławomir, Kajra
EastNews

Magdalena Kajrowicz na swoim InstaStories pokazała w relacji bryczkę konną. A internauci nie pozostawili na żonie Sławomira suchej nitki, zarzucając jej męczenie zwierząt. Gwiazda postanowiła odnieść się do komentarzy. Jak więc było naprawdę? Zobaczcie, co napisała. 

Kajra w ogniu krytyki 

Sławomir Zapała to obecnie jeden z najpopularniejszych muzyków, kojarzony z disco polo. Jego hity m.in. "Miłość w Zakopanem" czy "Megiera" są puszczane w prawie każdej stacji radiowej i śpiewane na największych imprezach w kraju! Muzykowi zawsze na scenie towarzyszy ukochana żona, Kajra.

Artystka została właśnie skrytykowana. Wszystko przez relację umieszczoną na InstaStories. Magda pokazała nagranie bryczki... 

- A fajnie to tak męczyć konie w upał? Proszę się zastanowić nad sobą

- Szkoda, że męczy Pani zwierzęta #wstyd 

- Wsiadać na bryczkę i męczyć konie w taki upał? Wstyd i żenada - rozpisywali się internauci. 

Zobacz także: Sławomir zostanie gwiazdą Polsatu? Muzyk ma zarobić fortunę za prowadzenie nowego show

Filmik z Instagrama gwiazdy zniknął, jednak internauci nie odpuścili i komentarze zaczęły się pojawiać także pod innymi zdjęciami.

Magda odniosła się w końcu do krytyki, a także zapowiedziała, że będzie blokować osoby, które nie czytają jej wyjaśnień i powielają nieprawdziwe informacje na temat przejażdżki. 

- Nie wybrałam się na przejażdżkę !!!!! Tylko doskonale wiadomo z insta że robimy nowy klip i nagle nikt tego nie widzi! A koniki nie jeżdżą po upale - tylko były skamerowane z samego rana :) albo późnym wieczorem :) by było dla nich jak najlepiej. nikt zwierząt nie męczy !!!!!!!!!!! Nie cierpiały !!!!!! Jak robię insta story to rzadko z danej chwili - zazwyczaj z biblioteki. To że sobie ktoś interpretuje story na swój sposób tworzy fejki newsy i korzysta z nieprawdziwych źródeł - dla klikalności to jego problem. Dlaczego mam się tłumaczyć z kłamstwa ? Nie zrobiłam źle. Wręcz przeciwnie! Dlatego każdego kto pisze i powiela bzdury będę usuwała! - napisała Magda na Instagramie. 

Żona Sławomira na Facebooka dodała również zdjęcia z planu zdjęciowego. Widać, że fotografie były wykonane z samego rana lub późnym wieczorem, a co za tym idzie konie nie były wystawione na słońce. 

Kajra pokazała zdjęcie z planu i mocno odpowiedziała krytykom:

Kajra występuje ze Sławomirem na scenie 

Kajra, żona Sławomira
EastNews

 

Więcej na temat Sławomir Zapała
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43