Piotr Żyła świętuje dziś 35. urodziny. Ten wyjątkowy dzień spędzał na skoczni w Zakopanem, gdzie odbywały się kwalifikacje do Pucharu Świata. Ostatecznie sportowiec zakończył konkurs na 17. miejscu jednocześnie, będąc pierwszym wśród Polaków.

Reklama

Cieszę się, że tyle osób przyszło na moją imprezę urodzinową. Powiedziałem "kto chce, to niech przyjdzie" - i trochę tych osób przyszło - śmiał się w wywiadzie z TVP Sport

O jego urodzinach pamiętały także partnerka Marcelina Ziętek, a także... Justyna Żyła! Zobaczcie, co opublikowała w sieci była żona skoczka.

Justyna Żyła świętuje 35. urodziny Piotra Żyły

Piotr Żyła kończy dziś 35. lat. Tegoroczne urodziny spędzał podczas kwalifikacji do Pucharu Świata. Skocznia w Zakopanem to miejsce, które kocha. O jego urodzinach pamiętali nie tylko kibice, którzy odśpiewali mu "Sto lat" ale także internauci. Pod jego ostatnim zdjęciem na Instagramie, które opisał słowami:

No i dobre jest???? Impreza urodzinowa jak ta lala???? I nawet paprykę przynieśli???????? - napisał żartobliwie.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo urodzinowych życzeń. Na Instagramie ukochanej skoczka pojawiło się zdjęcie tajemniczego prezentu. Marcelina Ziętek z pewnością zadbała by podarunek z okazji 35. urodzin ukochanego był naprawdę wyjątkowy. Okazuje się także, że o wielkim dniu skoczka pamiętała również... jego była żona!

Instagram @Instagram @piotr_zyla_official @marceepan

Zobacz także: Piotr Żyła po raz pierwszy wypowiedział się o Marcelinie Ziętek oraz o relacji z dziećmi. Padł też temat Justyny Żyły...

Zobacz także

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozwiedli się już kilka lat temu. Ich rozstanie odbiło się w mediach szerokim echem i o ile sam skoczek tego nie komentował, jego była partnerka zadbała o to, by było o ich konflikcie wystarczająco głośno. Wygląda jednak na to, że po złych relacjach nie ma już śladu. Justyna Żyła wraz z córką postanowiły uczcić urodziny Piotra Żyły. Celebrytka pokazała w sieci urocze zdjęcie córki, która pozuje przy torcie z liczbą 35:

- ❤️ piękny gest ???????? wszystkiego najlepszego dla Piotra
- Wszystkiego najlepszego dla Piotra ???????????? a Karolina piękny tort zrobiła ???? tylko pozazdrościć ;)
- Trzeba walczyć do końca ???? o miłość ♥️♥️♥️
- Wielki szacunek dla Pani ❤️???? - pisali internauci

Zobacz także: Marcelina Ziętek z płaczem atakuje Justynę Żyłę. Była żona wmieszała w to córkę i psa od... Piotra Żyły!

Justyna Żyła opublikowała również kilka archiwalnych zdjęć Piotra Żyły z dziećmi i złożyła mu życzenia:

Żebyś się zawsze wysypiał... Wygrywał każdy pojedynek

Reklama

Piotr Żyła doceni życzenia urodzinowe od byłej żony?

Instagram @justynazyla
Reklama
Reklama
Reklama